REGULAMIN SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

ROK SZKOLNY 2017/2018

ROK SZKOLNY 2021/2022

Drodzy uczniowie! Członkowie Samorządu Uczniowskiego przygotowali film poruszający dwa ważne tematy- noszenie maseczek oraz zmiana obuwia. Serdecznie Zapraszamy do obejrzenia stworzonego przez nich materiału.

Dnia 25 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Misia. W związku z tym wydarzeniem wszyscy uczniowie klas I-VIII mogli przesłać wykonane przez siebie selfie z Misiem lub napisać recenzję. Natomiast dla uczniów klas IV-V został zorganizowany konkurs na najciekawszy rysunek, portret misia.

Podjęliśmy decyzję, że nagrodzimy wszystkich uczestników, którzy wzięli udział w konkursach. Nagrody, dyplomy i „małe co nieco” laureaci otrzymają w najbliższym czasie.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości!

Dziękujemy za udział oraz zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Z okazji 103. rocznicy odzyskania niepodległości przez nasz kraj Samorząd Uczniowski kl. 4-8 zaproponował uczniom naszej szkoły udział w akcji "Śpiewamy Polsce". W wydarzeniu wzięły udział klasy: 3c, 4a, 4b, 4d, 5a, 5b, 5c, 5d, 6a, 6c, 7a, 8b. Zapraszamy do obejrzenia efektów naszych działań.

14 października - Dzień Edukacji Narodowej w Polsce | Aktualności | Gmina  Kozy - Przyjazne miejsce!

Mateusz Czarnocki przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego klas 4-8

Zakończyło się głosowanie na przewodniczącego SU naszej szkoły. Wzięło w nim udział 336 uczniów klas 4-8. Oto wyniki:

Małgorzata Borodiuk 11 głosów-3% ,

Paula Chmielewska 53 głosy-16%,

Mateusz Czarnocki 140 głosów-42%,

Julia Groszek 69 głosów-20%

Aleksandra Oleszczuk 22 głosy-7%

Amelia Sisik 41 głosów-12%

Z najlepszymi życzeniami
od Samorządu Uczniowskiego klas 4 - 8

Dobiega końca kampania wyborcza kandydatów na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego klas 4-8. W tym tygodniu uczniowie dokonają wyboru.

Zapraszamy do obejrzenia debaty, która pomoże dokonać wyboru niezdecydowanym, a może wpłynie na zmianę Waszego zdania na temat danego kandydata.

Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Na szkolnych korytarzach zaroiło się od kropek. Uczniowie mogli użyć wyobraźni podczas zamieniania białych kółek w dzieła sztuki. Oprócz tego każdy z chętnych mógł dostać skrzydeł - oczywiście kropkowanych.

Dziękujemy uczniom i nauczycielom za włączenie się do twórczych zabaw.

Organizatorki: Agnieszka Balas, Iwona Moskwiak