REGULAMIN SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

ROK SZKOLNY 2017/2018

ROK SZKOLNY 2019/2020

7 października w naszej szkole odbyły się wybory Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego kl. IV-VIII. Uczniowie zainteresowanych klas oddali w sumie 327 głosów. Najwięcej z nich otrzymała Oliwia Chaberska, uczennica klasy 8b (178) i tym samym została przewodniczącą SU na rok szkolny 2019/2020. Funkcję zastępcy będzie pełnić Marika Fedorowicz uczennica klasy 8a (145),

11 października odbyła się debata kandydatek na przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego klas 4 - 8. Przed uczniami naszej szkoły zaprezentowały się dwie ósmoklasistki - Oliwia Chaberska i Marika Fedorowicz. Na początku dziewczęta zaprezentowały swoje programy, wykazując się znajomością realiów życia szkoły i dużą kreatywnością. Następnie nadszedł czas na szereg pytań uczniów, z którymi znakomicie sobie poradziły. Obie kandydatki to odważne uczennice, które bardzo sumiennie przygotowały się do swoich wystąpień. Już w czwartek 17 października dowiemy się, którą z nich społeczność szkoły wybrała na przewodniczącą.

W poniedziałek 7.10 odbył się w naszej szkole apel z okazji Dnia Chłopaka.

Na Panów i uczniów naszej szkoły, czekała niespodzianka, przygotowana przez Panie nauczycielki i koleżanki.

Cała sala zanosiła się śmiechem, kiedy Płeć Piękna odtańczyły wszystkim zebranym Jezioro Łabędzie.

Uroczystość oprawiała prezentacja. Zatem przeżyjmy to jeszcze raz!!!

100 lat Panowie!!!

Powrót do tradycji dyskotek w naszej szkole okazał się strzałem w dziesiątkę. Na dyskotece z okazji Dnia Chłopaka, zorganizowanej przez SU kl. 4 - 8, bawiło się ponad 100 uczniów.