«Strona główna

ROK SPORTOWY 2020/2021

DATA

ZAWODY

NAUCZYCIEL

OSIĄGNIĘCIA

04–06. 09.2020

Ogólnopolski finał „czwartków” lekkoatletycznych

 Łódź

Łukasz Kosieradzki

 

 Maciej Pszczółkowski 2 miejsce w rzucie piłeczką palantową

24.09.2020

Międzynarodowe zawody lekkoatletyczne im. Henryka Jakimiaka

Łukasz Kosieradzki

Janusz Maciejewski

Łukasz Litwiniuk

Sztafeta 4x100 m chłopców

(rocznik 2006)

(Przestzelski, Woźniak, Cabaj, Krzewniak) – 1 miejsce

 

Sztafeta 4x100 m chłopców

(rocznik 2007)

(Prachnio, Ilczuk, Bielecki ,Jaczewski) -
1 miejsce

 

Sztafeta 4 x 100 m dziewcząt

(Gumienniczuk, Buczek, Sinikiewicz, Obercich)- 1 miejsce

 

Krzysztof Mąsior – 1 miejsce

Wiktor Mąkosa – 3 miejsce

 Maksymilian Artych – 3 miejsce

Maja Chromińska – 1 miejsce

Julia Fiuk – 2 miejsce

Lidia Dmowska -2 miejsce

Alicja Pawlusiewicz – 2 miejsce

Julia Stępnik – 3 miejsce

Mateusz Fertykowski – 3 miejsce

Szymon Pszczółkowski- 1 miejsce

Maciej Pszczółkowski 1 miejsce

Zuzanna Mąkosa – 2 miejsce

Jakub Bielecki – 2 miejsce

Dawid Jaczewski – 1 miejsce

Kacper Cabaj – 1 miejsce

Amelia Radzka – 2 miejsce

Mateusz Ilczuk – 2 miejsce

Anna Obercich – 2 miejsce

Weronika Pawliszyn – 3 miejsce

Alan Woźniak- 1 miejsce

Gabriela Gumienniczuk – 2 miejsce

Jakub Gójski – 1 miejsce

 06.10.2020

 Sztafetowe Biegi Przełajowe

  Łukasz Kosieradzki

Janusz Maciejewski

Łukasz Litwiniuk

 Dzieci dziewczęta – 4 miejsce

( 3 w mieście)

Młodzież dziewczęta – 3 miejsce

(3 miejsce)

Młodzież chłopcy – 1 miejsce

29.09.2020

Indywidualne biegi przełajowe

 (miasto Siedlce)

Łukasz Litwiniuk, Łukasz Kosieradzi

Mateusz Ilczuk  2 miejsce

Julia Buczek miejsce 5

Jakub Gójski 3 miejsce

Michał Grabczak 4 miejsce

Patryk Klimek 8 miejsce

Tymoszuk Kacper miejsce 5

Maciej Pszczółkowski miejsce 7

25.09.2019

Miejskie igrzyska młodzieży szkolnej w piłce nożnej dziewcząt

Iwona Kokoszkiewicz

Awans do kolejnego etapu

08.05.2021 Miejskie Igrzyska dzieci w Czwórboju lekkoatletycznym Łukasz Kosieradzki I miejsce Maciej Pszczółkowski

10.05.2021

Miejskie Igrzyska młodzieży w Czwórboju lekkoatletycznym

Janusz Maciejewski

Łukasz Kosieradzki

Sztafeta 4x100m

I miejsce – skład:

Kacper Cabaj

Alan Woźniak

Maciej Krzewniak

Ernest Przestrzelski

Skok w dal

I miejsce Alan Woźniak 8f

Bieg na 200m

I miejsce Alan Kosyl 7a

 Bieg na 300m

I miejsce - Jakub Bielecki

III miejsce Mateusz Ilczuk

Bieg na 100m

II miejsce – Kacper Cabaj

III miejsce – Maciej Krzewniak

21.06.2021

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży szkolnej w Warszawie

Janusz Maciejewski

Łukasz Kosieradzki

Skok w dal

I miejsce - Alan Woźniak 8f

 Bieg 100m

II miejsce - Kacper Cabaj 8f

Bieg na 300m

I miejsce – Jakub Bielecki 7c

11-13.
06.2021

Ogólnopolski finał „czwartków” lekkoatletycznych w Łodzi

Łukasz Kosieradzki

II miejsce – Maciej Pszczółkowski

IV – Szymon Pszczółkowski

18.06.2021

Miedzypowiatowe Igrzyska Młodzieży szkolnej w lekkoatletyce

Janusz Maciejewski

Łukasz Kosieradzki

Sztafeta 4x100m

II miejsce – skład:

Kacper Cabaj

Alan Woźniak

Maciej Krzewniak

Ernest Przestrzelski

Skok w dal

I miejsce Alan Woźniak 8f

Bieg na 200m

I miejsce Alan Kosyl 7a

 Bieg na 300m

I miejsce - Jakub Bielecki

IV miejsce Mateusz Ilczuk 

Bieg na 100m

II miejsce – Kacper Cabaj

IV miejsce – Maciej Krzewniak

21.06.2021

Czwórbój lekkoatletyczny klas trzecich

Łukasz Litwiniuk

I miejsce – Emilia Rytel kl. 3d

II miejsce – Wiktoria Niedziółka

kl.3d

II miejsce Jakub Krasuski kl 3d

24.06.2021

Turniej mini piłki ręcznej „ręczna na orliku”

Łukasz Kosieradzki

Łukasz Litwiniuk

I miejsce SP 11 chłopcy

w składzie:

Szymon Pszczółkowski, Mikołaj Malinowski, Alan Krupa, Kajetan Aleksiejewicz, Mikołaj Niedziółka, Ksawery Parafiński, Hubert Księżopolski, Jakub Zelent, Maksymilian Artych

II miejsce SP 11 dziewczęta

w składzie:

Natalia Kowal, Laura Huber, Alisa Kozak, Alicja Drzewiecka, Nina Duczek, Lena Kozioł, Lidia Dmowska, Eliza Domańska, Patrycja Wyrębiak, Maja Chromińska, Martyna Rojek, Julia Fiuk, Emilia Rytel

ROK SPORTOWY 2019/2020

DATA

ZAWODY

NAUCZYCIEL

OSIĄGNIĘCIA

19.09.
2019

Festiwal sportowo-rekreacyjny szkół podstawowych

Łukasz Kosieradzki

Arkadiusz Mazurkiewicz

2 miejsce w  grupie

24.09.
2019

Indywidualne biegi przełajowe

 (miasto Siedlce)

Łukasz Litwiniuk, Iwona Kokoszkiewicz,

Janusz Bystrzycki

Janusz Maciejewski

Maria Mitrzak

Mateusz Ilczuk  2 miejsce

Julia Buczek 5 miejsce

Jakub Gójski 3 miejsce

Michał Grabczak 4 miejsce

Patryk Klimek 8 miejsce

Tymoszuk Kacper 5 miejsce

Maciej Pszczółkowski 7 miejsce

25.09.
2019

Miejskie igrzyska młodzieży szkolnej w piłce nożnej dziewcząt

Iwona Kokoszkiewicz

Awans do kolejnego etapu

26.09.
2019

Międzynarodowe zawody lekkoatletyczne im. Henryka Jakimiaka

Łukasz Kosieradzki

Janusz Maciejewski

Maria Mitrzak

Julia Fiuk- 1 miejsce

Maciej Pszczółkowski-

1 miejsce

Alan Woźniak- 1 miejsce

Michał Grabczak – 1 miejsce

Kacper Cabaj – 1 miejsce

Jakub Gójski – 1 miejsce

 

Sztafeta 4x100 m chłopców

(Krzewniak, Woźniak, Cabaj, Grabczak) - 1 miejsce

 

Sztafeta 4 x 100 m dziewcząt

(Bryzek, Radzikowska, Sinikiewicz, Obercich)- 1 miejsce

 

Zuzanna Myszka – 2 miejsce

Julia Buczek – 3 miejsce

Magdalena Domańska – 3 miejsce

Mateusz Ilczuk – 3 miejsce

Anna Obercich – 4 miejsce

Alicja Pawlusiewicz – 4 miejsce

 

01.10.
2019

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Łukasz Kosieradzki

Janusz Maciejewski

Maria Mitrzak

Janusz Bystrzycki

 

Dzieci dziewczęta - 5 miejsce

(3 w mieście)

Młodzież dziewczęta – 4 miejsce

03.10.
2019

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt

Iwona Kokoszkiewicz

IV miejsce

04.10.
2019

Rejonowe Indywidualne Biegi Przełajowe

Łukasz Kosieradzki

Mateusz Ilczuk -  V miejce

Jakub Gójski – VII miejsce

Natasza Przestrzelska – XI miejsce

Awans do etapu wojewódzkiego

10.10.
2019

Miejskie Igrzyska  Dzieci, 6-ki piłkarskie dziewcząt

Łukasz Litwiniuk

III miejsce etap

Miasto Siedlce

21.10.
2019

Międzyszkolna liga w „Dwa ognie”

Łukasz Kosieradzki

I miejsce

Szymon Pszczółkowski, Mikołaj Malinowski, Bartosz Kanicki, Maja Chromińska, Julia Fiuk, Amelia Radzka, Lena Krzemińska, Alicja Pawlusiewicz, Michalina Cichy,

22.10.
2019

Miejskie igrzyska dzieci, 6-ki piłkarskie chłopców

Janusz Bystrzycki

IV

Miasto Siedlce

Marcel Chromiński

Jakub Gębicki

Jakub Wysokiński

Dawid Jaczewski

Bartosz Machniak

Franciszek Śnitko

Maciej Pszczółkowski

Oskar Kurek

Mateusz Smoliński

23.10.
2019

Miejskie igrzyska młodzieży szkolnej, 6-ki piłkarskie chłopców

Janusz Bystrzycki

III miejsce

Miasto Siedlce

Aleksander Potocki

Damian Dziewulski

Fabian Egier

Jakub Milart

Kacper Mitrzak

Maciej Kuć

Dominik Rojek

Maciej Szustkowski

Kacper Tymoszuk

05.11.
2019

Miejskie Igrzyska dzieci, w unihokeju dziewcząt.

Łukasz Kosieradzki

IV miejsce

Zuzanna Seredzińska , Agata Gochnio, Nikola Urban ,Marta Krycka, Amelia Mucha, Kornelia Biarda, Paula Chmielewska, Aleksandra Warpas, Izabela Walas

07.11.
2019

Miejskie Igrzyska dzieci, w unihokeju chłopców.

Janusz Bystrzycki

IV miejsce

 

09.11.
2019

Uliczne Biegi Niepodległościowe

Janusz Maciejewski, Janusz Bystrzycki, Iwona Kokoszkiewicz, Maria Mitrzak, Arkadiusz Mazurkiewicz, Łukasz Kosieradzki

I miejsce w klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych dziewczęta

 

 

II miejsce w klasyfikacji

drużynowej szkół podstawowych

chłopcy

13.11.
2019

Miejskie igrzyska młodzieży szkolnej,

w unihokeju dziewcząt.

Iwona Kokoszkiewicz

II miejsce

14.11.
2019

Miejskie igrzyska młodzieży szkolnej,

w unihokeju chłopców.

Janusz Bystrzycki

I miejsce