Rodzice

Gmina Horyniec-Zdrój - Rekrutacja do Przedszkola w Horyńcu-Zdroju i Punktu  Przedszkolnego w Werchracie

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym

Rekrutacja do klasy pierwszej

Zapisy do klasy I na rok szkolny 2022/2023 odbędą się w okresie

od 5 maja 2022 r.(od godz. 8.00)
do 17 maja 2022 r. (do godz. 15.00).

Postępowanie rekrutacyjne prowadzone będzie z wykorzystaniem systemu elektronicznego zgodnie z harmonogramem (Załącznik do zarządzenia nr 26/2022 Prezydenta Miasta Siedlce)

Link do strony naboru: www.siedlce.podstawowe.vnabor.pl

Na stronie rekrutacyjnej należy wypełnić wniosek: obwodowy lub kandydat spoza obwodu oraz stosowne załączniki. Wydrukowane i podpisane  przez  rodziców dokumenty prosimy złożyć w szkole.

Zarządzenie nr 26/2022 Prezydenta Miasta Siedlce w sprawie ustalenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego

Harmonogram rekrutacji

Ważne dokumenty:

karta zgłoszenia dziecka do świetlicy

karta zgłoszenia dziecka na obiady

Wyprawka dla uczniów klas pierwszych

Gothaer TU zmienia się w Wiener TU - Siła, energia i doświadczenie - Obau.pl

Ubezpieczyciel: Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group

Sekretariat obsługuje interesantów w godzinach:

DZIEŃ WEWNĘTRZNY

Przerwa

Interesanci przyjmowani są pojedynczo. Obowiązuje RODO.

Prezydent Miasta Siedlce

Andrzej Sitnik

zaprasza dzieci i młodzież szkolną wraz z rodzicami z Miasta Siedlce do udziału w zajęciach profilaktycznych i sportowych od lutego do grudnia 2020 roku.

Udział w zajęciach jest nieodpłatny, a całość zadania finansowana jest z budżetu miasta.

Wśród proponowanych zajęć znalazły się m.in.: szachy, koszykówka, taniec, piłka ręczna, sporty walki, lekkoatletyka, strzelectwo sportowe, piłka nożna kobiet, gimnastyka, planszówki sportowe, oraz rugby.

Celem proponowanej aktywności jest wystąpienie z ofertą ciekawych form spędzania czasu wolnego w sposób konstruktywny i przyjemny, a jednocześnie przekazywanie informacji dzieciom i młodzieży na temat uzależnień i przeciwdziałania im.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycjami.

Informacja na temat potencjalnych zagrożeń związanych ze stosowaniem elektronicznych papierosów

Kuratorium Oświaty w Warszawie
Pismo dotyczy: wprowadzania do szkół i placówek programów o charakterze wychowawczym i profilaktycznym

W związku z pismem Mazowieckiego Kuratora Oświaty z dnia 13 maja 2019 r. dotyczącego zapewnienia uczniom bezpieczeństwa podczas zajęć organizowanych przez szkołę, w celu wzmocnienia współpracy między szkołą a rodzicami, utworzyliśmy „anonimową skrzynkę na sygnały”, która znajduje się w holu na parterze szkoły (łącznik prowadzący do bloku sportowego).

Małgorzata Szostek

Osoby i instytucje pomagające rodzinie i ofiarom przemocy

List Pani Anny Zalewskiej
Minister Edukacji Narodowej

List Pani Ireny Koźmińskiej

Szanowni Państwo, Rodzice i Opiekunowie,

w poczuciu odpowiedzialności za zdrowie dzieci i młodzieży zwracamy się do Państwa z gorącym apelem o docenienie wagi problemu, jakim jest zabezpieczenie Państwa Dziecka przed skutkami zachorowań na choroby zakaźne ...

Szanowni Państwo,

Jedna czwarta nastolatków (23,1%) przyznaje, że zdarzyło im się spotkać z osobą dorosłą poznaną w internecie – 39% z nich poinformowało o tym rodziców, 29% nie poinformowało o tym fakcie nikogo*; z roku na rok rożnie liczba ujawnianych przypadków uwodzenia dzieci online

Zapraszamy na spotkanie w trakcie którego zainaugurujemy nową kampanię społeczną "Uważni Rodzice”. Ogłoszenie kampanii będzie połączone z debatą z udziałem ekspertów, blogerów i rodziców nt. roli rodzicielskiej uważności w ochronie dzieci przed zagrożeniami online.

Inauguracja kampanii Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę „Uważni rodzice” odbędzie się 23 listopada o godz. 10:00 w Kinie Atlantic w Warszawie. Program wydarzenia znajdą Państwo w zaproszeniu.

Zachęcamy do udziału. Na miejscu będzie możliwość przeprowadzenia rozmowy z autorami kampanii oraz ekspertami uczestniczącymi w debacie.

Zapisy:

Broszura Ministerstwa Edukacji Narodowej

Informujemy o zasadach płatności za uszkodzone,
zniszczone lub zagubione podręczniki
zapewnione przez MEN i pochodzące z dotacji docelowej:

Znalezione obrazy dla zapytania podręczniki

PORADNIK BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU

„Zdrowe odżywianie w szkole i w domu” -
prelekcja dla rodziców w naszej szkole.