Rekrutacja do oddziału przedszkolnego

• WYPRAWKA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ w roku szk. 2020/2021

POTWIERDZENIE WOLI edukacji w klasie I
POTWIERDZENIE WOLI edukacji w klasie I usportowionej
Proszę o wypełnianie kart zgłoszeniowych na obiady na rok 2021/2022 i złożenie jej do 30.06.2020 u Intendenta lub w Sekretariacie Szkoły.

POTWIERDZENIE WOLI edukacji w oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej Nr 11 im. Jana Pawła II.

informujemy o możliwości uzyskania wsparcia
psychologiczno-pedagogicznego
w formie konsultacji telefonicznych
lub za pośrednictwem dziennika elektronicznego

Dni tygodnia

Dyżur psychologa

Dyżur pedagoga

Pon.

Wt.

Śr.

Cz.

Pt.

Monika Bosek-Wadas - Psycholog  500-481-181

Antoni Szczygieł – Pedagog 608-443-140

Zapraszamy do kontaktu

Sekretariat obsługuje interesantów w godzinach:

DZIEŃ WEWNĘTRZNY

Przerwa

Interesanci przyjmowani są pojedynczo. Obowiązuje RODO.

Prezydent Miasta Siedlce

Andrzej Sitnik

zaprasza dzieci i młodzież szkolną wraz z rodzicami z Miasta Siedlce do udziału w zajęciach profilaktycznych i sportowych od lutego do grudnia 2020 roku.

Udział w zajęciach jest nieodpłatny, a całość zadania finansowana jest z budżetu miasta.

Wśród proponowanych zajęć znalazły się m.in.: szachy, koszykówka, taniec, piłka ręczna, sporty walki, lekkoatletyka, strzelectwo sportowe, piłka nożna kobiet, gimnastyka, planszówki sportowe, oraz rugby.

Celem proponowanej aktywności jest wystąpienie z ofertą ciekawych form spędzania czasu wolnego w sposób konstruktywny i przyjemny, a jednocześnie przekazywanie informacji dzieciom i młodzieży na temat uzależnień i przeciwdziałania im.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycjami.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków dzieci, młodzieży oraz personelu w placówkach oświatowych „Oświata”
Postępowanie w przypadku zgłoszenia szkody NNW „Oświata”

Informacja na temat potencjalnych zagrożeń związanych ze stosowaniem elektronicznych papierosów

Kuratorium Oświaty w Warszawie
Pismo dotyczy: wprowadzania do szkół i placówek programów o charakterze wychowawczym i profilaktycznym

W związku z pismem Mazowieckiego Kuratora Oświaty z dnia 13 maja 2019 r. dotyczącego zapewnienia uczniom bezpieczeństwa podczas zajęć organizowanych przez szkołę, w celu wzmocnienia współpracy między szkołą a rodzicami, utworzyliśmy „anonimową skrzynkę na sygnały”, która znajduje się w holu na parterze szkoły (łącznik prowadzący do bloku sportowego).

Małgorzata Szostek

Osoby i instytucje pomagające rodzinie i ofiarom przemocy

List Pani Anny Zalewskiej
Minister Edukacji Narodowej

List Pani Ireny Koźmińskiej

Szanowni Państwo, Rodzice i Opiekunowie,

w poczuciu odpowiedzialności za zdrowie dzieci i młodzieży zwracamy się do Państwa z gorącym apelem o docenienie wagi problemu, jakim jest zabezpieczenie Państwa Dziecka przed skutkami zachorowań na choroby zakaźne ...

Szanowni Państwo,

Jedna czwarta nastolatków (23,1%) przyznaje, że zdarzyło im się spotkać z osobą dorosłą poznaną w internecie – 39% z nich poinformowało o tym rodziców, 29% nie poinformowało o tym fakcie nikogo*; z roku na rok rożnie liczba ujawnianych przypadków uwodzenia dzieci online

Zapraszamy na spotkanie w trakcie którego zainaugurujemy nową kampanię społeczną "Uważni Rodzice”. Ogłoszenie kampanii będzie połączone z debatą z udziałem ekspertów, blogerów i rodziców nt. roli rodzicielskiej uważności w ochronie dzieci przed zagrożeniami online.

Inauguracja kampanii Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę „Uważni rodzice” odbędzie się 23 listopada o godz. 10:00 w Kinie Atlantic w Warszawie. Program wydarzenia znajdą Państwo w zaproszeniu.

Zachęcamy do udziału. Na miejscu będzie możliwość przeprowadzenia rozmowy z autorami kampanii oraz ekspertami uczestniczącymi w debacie.

Zapisy:

Broszura Ministerstwa Edukacji Narodowej

Informujemy o zasadach płatności za uszkodzone,
zniszczone lub zagubione podręczniki
zapewnione przez MEN i pochodzące z dotacji docelowej:

Znalezione obrazy dla zapytania podręczniki

PORADNIK BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU

„Zdrowe odżywianie w szkole i w domu” -
prelekcja dla rodziców w naszej szkole.