Świąteczne drzewko życzeń dla Siedlec

Z ogromną przyjemnością mamy zaszczyt ogłosić wygraną klas: 6a, 3b, 3c z naszej szkoły w akcji „Świąteczne drzewko życzeń dla Siedlec”.

Akcja polegała na stworzeniu kart z życzeniami dla miasta Siedlce: „Czego młodzi siedlczanie życzą naszemu miastu i jego Mieszkańcom? „ , „O jakich Siedlcach marzą„.

Uczniowie klasy 6a spotkali się po lekcjach 14.12.2023r., by wspólnie przygotować karty świąteczne z życzeniami dla mieszkańców Siedlec pod opieką wychowawcy. Dzieci z klas trzecich także wspólnie przygotowywały życzenia.

15 grudnia 2023r. klasy: 6a, 3b, 3c osobiście udały się do Galerii Siedlce pod opieką wychowawców: p. Marty Kun, p. Małgorzaty Łasisz, p. Anny Stępnik, by wrzucić do worka Świętego Mikołaja przygotowane życzenia.  Dzieci bardzo zaangażowały się i chętnie wzięły udział w akcji. Karty były przepiękne, niektórzy uczniowie wykonali oprócz pisemnych- życzenia śpiewająco, które organizator nagrywał. Każdy otrzymał tego dnia słodki upominek, a na pamiątkę zostały wykonane wspólne zdjęcia klas ze Świętym Mikołajem.

Wygrana „EduZamek” to specjalna oferta dla uczniów przygotowana przez Zamek Janów Podlaski.

W programie:

– zwiedzanie stadniny koni;

– lekcja historii w przestrzeniach salonów zamkowych;

-lekcja etykiety zachowań na imprezach młodzieżowych;

– lekcja umiejętności zasiadania i zachowań przy stole połączona z degustacja obiadu przygotowanego przez kuchnię Zamek Janów Podlaski;

– rekreacja na terenach zielonych i w strefie basenowej SPA dr. Irena Eris.

Program jest bardzo interesujący. Nie możemy się doczekać, kiedy odwiedzimy to wyjątkowe miejsce. Będziemy się edukować oraz świetnie bawić w dniu odebrania nagrody za  wygraną w  akcji „Świąteczne drzewko życzeń dla Siedlec”.

Marta Kun, wych. kl. 6a

Poniżej link z nagraniem życzeń przygotowanych samodzielnie przez uczennicę z klasy 6a Marię Gabryszewską.