Podsumowanie „XII Dyktanda Siedleckiego”

Dnia 15 lutego 2024, w Szkole Podstawowej nr 4 w Siedlcach odbyło się podsumowanie “XII Dyktanda Siedleckiego”. Konkurs miał na celu upowszechnianie kultury języka oraz integrację środowiska lokalnego. Uczestnicy rywalizowali o tytuł Mistrza Ortografii w dniach 1 i 7 lutego, w kilku kategoriach. W kategorii klasy 4-6 naszą szkołę reprezentowały: Łucja Uszyńska (klasa 6A) – opiekun, p. Marta Kun – oraz Maria Naumiuk (6C) – opiekun p. Anna Wierzbicka.

Miło nam poinformować, że nasza uczennica Aleksandra Skolimowska (6B) – opiekun p. Edyta Wilkiewicz – zdobyła tytuł Wicemistrza Ortografii 2024, w kategorii klasy 4-6. Nasza szkoła uzyskała również tytuł “Szkoła Mistrzów Ortografii” w kategorii klasy 4-6.

Serdecznie gratulujemy laureatom i uczestnikom konkursu.

Podsumowanie XII Dyktanda Siedleckiego