uczniowie skaczacy na dmuchancach

Wycieczka klasy 3c do Parku Rozrywki i Animacji „Julinek”

20 września 2021 r. klasa 3c  wyjechała na całodniową wycieczkę do Parku Rozrywki i Animacji „Julinek”. To jest  niezwykłe miejsce do rozwijania różnorodnych sprawności fizycznych. Kiedy już byliśmy na miejscu, przywitał nas pan przewodnik, który w tym dniu był z nami cały czas i pokazywał nam magiczne miejsca parku. Najpierw udaliśmy się do parku linowego,  gdzie mieliśmy do pokonania trasę Mały Akrobata, która wymagała od nas  sprytu i wysiłku. Składała się ona z licznych przeszkód umieszczonych na linach. Trzeba było przejść przez: podesty, belki, drabinki i pętle. Wszystko odbywało się pod okiem instruktorów, którzy czuwali nad bezpieczeństwem. Później była świetna zabawa w Wesołym Miasteczku – jazda samochodzikami, karuzele. Po pysznym posiłku i krótkim odpoczynku udaliśmy się do  Krainy Dmuchańców. Kolejnym punktem było pole do Mini-Golfa. Wielką atrakcją  cieszył się również Plac Zabaw. Końcowym etapem wycieczki było spotkanie  w strefie animacji, gdzie przywitał nas  nauczyciel ze szkoły cyrkowej. Zwiedzaliśmy wystawy sztuki cyrkowej oraz poznaliśmy niektóre magiczne sztuczki. Nasza wycieczka była bardzo udana i pełna wrażeń.