Wielki SUKCES naszych uczennic w I TURNIEJU WARCABOWYM !!!

Dnia 16 maja 2023r. w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Siedlcach  odbył się I Turniej Warcabowy. Wzięło w nim udział 57 uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich z 10 szkół podstawowych, biorących udział w projekcie „Warcaby w mazowieckiej szkole”. Turniej sędziowali Pan Damian Reszka – Prezes Polskiego Związku Warcabowego i Pan Wacław Morgiewicz. Po dość długich zmaganiach, w czasie których rozegrano siedem emocjonujących rund, wyłoniono najlepszych młodych warcabistów I Turnieju.

I MIEJSCE Kinga Starak kl. 1a  (kategoria klasy I dziewczynki)

I MIEJSCE Weronika Radzikowska kl. 2b (kategoria klasy II dziewczynki)

I MIEJSCE Agnieszka Borkowska kl. 3a (kategoria klasy III dziewczynki)

Dziewczynki otrzymały MEDALE i nagrody.

Pozostali uczestnicy: Jan Krasuski kl. 1a, Kuba Izdebski kl. IIb, Dominik Gałecki kl. IIIc otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

Laureatom i uczestnikom GRATULUJEMY i ŻYCZYMY dalszych sukcesów!

Za przygotowanie uczniów do konkursu byli odpowiedzialni p. Małgorzata Hryciuk i p. Monika Kaźmierczak, p. Antoni Szczygieł.

Skip to content