ŚWIĘTO SZKOŁY W KLASACH I-III

18 maja uczniowie klas I-III  uczcili pamięć o patronie szkoły – Świętym Janie Pawle II, gromadząc się pod pamiątkową tablicą znajdującą się przy wejściu głównym.

Nasz Patron jest niezwykle ważny w życiu szkoły, ponieważ wprowadza uczniów w świat wartości oraz buduje tradycje. Swoim życiem dał wiele przykładów, pozostawił po sobie drogowskazy (jak żyć, postępować i co robić), którymi cała nasza  społeczność się kieruje.

Chcemy, aby pamięć o Janie Pawle II trwała w naszych sercach, dlatego przygotowaliśmy apel upamiętniający urodziny Ojca Świętego. Nie zabrakło w tym dniu modlitwy, pieśni, wierszy, opowieści o życiu, a także zapalenia zniczy. Tworzyliśmy prace plastyczne, puszczaliśmy bańki mydlane i prowadziliśmy dyskusje w zaciszu swoich klas.

Dziękujemy za godne, wzruszające i radosne przeżycie tej uroczystości.

Samorząd klas I-III