XVIII MIĘDZYSZKOLNA LIGA PRZEDMIOTOWA

3 czerwca odbyło się podsumowanie XVIII Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej. Możemy być dumni z wyników. W konkurencji drużynowej mamy podium. Kto wpłynął na sukces szkoły. Oto osiągnięcia naszych uczniów: j. polski – 1. miejsce Paula Chmielewska, j. niemiecki –  3. miejsce – Aleksandra Bazan, biologia –  2. miejsce Izabela Naumiuk, religia –  1. miejsce Krystian Baranek, WOS –  2. miejsce Dawid Jaczewski, matematyka –  2. miejsce Marcelina Bednarczyk, fizyka –  2. miejsce Amadeusz Michalak, geografia –  2. miejsce Michał Szczurowski, wychowanie fizyczne –  2. miejsce Dawid Jaczewski.

Niestety większość przedstawicieli naszej szkoły przebywało na wycieczce, dlatego nagrody odbierali tylko opiekunowie.