XIX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek – Moja, Twoja, Nasza – BIBLIOTEKA.

Od 8.05 do 12.05 w bibliotece szkolnej świętowaliśmy Tydzień Bibliotek, którego hasło w tym roku to: „Moja, Twoja, Nasza – BIBLIOTEKA”. Na uczniów czekało wiele niespodzianek, konkursów, ciekawostek związanych książkami dostępnymi w bibliotece.
Na każdej przerwie uczniowie mogli obejrzeć  filmiki animowane, których głównymi bohaterami były zabawne mole książkowe.
 „Mole książkowe”, to animacja stanowiąca najnowszą odsłonę kampanii promującej czytelnictwo w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.
Naszym uczniom serial bardzo przypadł do gustu, czego dowodem była zapełniona sala pracowni multimedialnej na każdej przerwie.
Tych z was, którzy nie byli u nas i nie obejrzeli filmików uspokajamy, że będziemy powtarzać ich emisję. Poinformujemy o tym w dzienniku elektronicznym.

Dziękujemy wszystkim za odwiedziny w bibliotece.

Nauczyciele bibliotekarze.