XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

7 października w naszej szkole odbył się XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W tym dniu uczniowie mieli okazję do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w ciekawy, zabawny, niebanalny sposób.
W czasie Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia egzaminatorami byli uczniowie klasy Va i Vd, którzy odpytywali swoich starszych i młodszych kolegów. Sporo emocji wywołały egzaminy przeprowadzane podczas przerw przez komisje uczniowskie. Ze znajomości tabliczki zostali przepytani wszyscy uczestnicy rozgrywek. Każdy, kto pomyślnie zdał egzamin, otrzymał specjalny certyfikat potwierdzający znajomość tabliczki mnożenia oraz naklejkę. Warto dodać, że uczniowie na lekcjach informatyki mieli okazję powtórzyć działania zdając egzamin online oraz tworząc tabliczkę w dokumencie tekstowym.