X Diecezjalny Konkurs Recytatorski „Pamięci Jana Pawła II”

W dniu 27 kwietnia 2023 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mokobodach odbył się X Diecezjalny Konkurs Recytatorski „Pamięci Jana Pawła II” pod patronatem Starosty Powiatu Siedleckiego pana Karola Tchórzewskiego, Wójta Gminy Mokobody pani Iwony Księżopolskiej i Proboszcza parafii św. Jadwigi w Mokobodach ks. Piotra Chodźko.

W konkursie wzięło udział 64 uczniów z 16 szkół podstawowych z Diecezji Siedleckiej. Naszą szkołę reprezentowali: Antonina Osińska z kl. 1 a, Blanka Domańska z kl. 3 a, Maria Gabryszewska z kl. 5 a oraz Szymon Lociński z kl. 8 b. Uczniowie recytowali utwory Karola Wojtyły/Jana Pawła II. Zaprezentowali wysoki poziom umiejętności interpretacyjnych i artystycznych.

Blanka Domańska zajęła I miejsce w kategorii klas I-III, a Maria Gabryszewska zdobyła wyróżnienie w kategorii klas IV-VI.

Serdeczne podziękowania i gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu.

Reprezentacja szkoły w konkursie recytatorskim "Pamięci Jana Pawła II": Szymon Lociński kl. 8 b, Antonina Osińska kl. I a, Blanka Domańska kl. 3 a, Maria Gabryzewska kl. 5 a.