Wigilia w świetlicy szkolnej

18 grudnia w świetlicy szkolnej odbyła się uroczystość wigilijna. Spotkanie przebiegało w ciepłej i radosnej atmosferze. Uczniowie oraz wychowawcy wspólnie dzielili się opłatkiem, składając sobie życzenia. Uroczystość uświetniło wspólne śpiewanie kolęd, które wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój. Spotkanie było okazją do integracji oraz kultywowania tradycji bożonarodzeniowych.

Skip to content