uczniowie i opiekunowie wydarzenia maja wreczane nagrody

„Widzę – rozmawiam – reaguję”

14 września w CKiS w Siedlcach odbyła się konferencja w ramach kampanii „Widzę – rozmawiam – reaguję” o zagrożeniach czyhających na współczesną młodzież, której współorganizatorem jest nasza szkoła. Spotkanie rozpoczęło wystąpienie p. Małgorzaty Szostek, dyrektora SP 11. Podczas konferencji zaprezentowano nagrodzoną pracę autorstwa Igi Daniluk, Alicji Drzewieckiej (kl. 5b), Krzysztofa Drzewieckiego (kl. 7a), wykonaną pod kierunkiem p. Iwony Moskwiak, w ramach konkursu „Terapia teatrem”, a p. Monika Mikołajczyk przedstawiła nową odsłonę kampanii i propozycje aktywności.

Korzystając z okazji, uczniowie zwiedzili wystawę plakatów, kostiumów i rekwizytów teatralnych z wybranych spektakli zrealizowanych przez CKiS w latach 2011-2021, którą do 30 września można zobaczyć w Galerii Teatralnej CKiS w Siedlcach.