Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Drodzy Uczniowie, Rodzice!

W tym roku szkolnym 2023/24 życzymy wspaniałych przeżyć, które warto będzie pamiętać. Wiele ciekawych aktywności, które dają radość i dobrą zabawę, osiąganie sukcesów, z których jest się dumnym, najlepszych wyników w nauce, rozwijania zainteresowań i zdolności, a także pozytywnego nastawienia.

Sumienność, pracowitość i optymizm pozwolą dojść do wyznaczonych celów.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w klasach 1-3

Wakacje minęły, zostały piękne wspomnienia. 4 września zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny 2023/2024. Przybyłych na uroczystość powitała pani dyrektor Małgorzata Szostek. Uczniowie z klas 3a i 3c ciepło powitali koleżanki i kolegów z pierwszych klas. Wszystkim uczniom, a szczególnie tym, którzy dzisiaj rozpoczynają przygodę z nauką, życzymy powodzenia, sukcesów, pozytywnej energii oraz nowych umiejętności.

Anna Stępnik, Joanna Żółkowska

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w klasach 4-8