w dniu babci i dziadka ogród miłości wyrasta w sercu babci autor nieznany dziadek to ktoś kto ma srebrne włosy i złote serce autor nieznany spektakl przygotowany przez klasę 2a pod opieką p. doroty łazugi

Święto Babci i Dziadka

W zimowy miesiąc styczeń wpisane jest święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków. Oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. To oni zawsze mają czas dla wnuków, umieją pocieszyć, są cierpliwi i bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia. Dlatego w podziękowaniu za ich serca uczniowie klasy 2 a przygotowali dar z samych siebie.

Zapraszamy do obejrzenia spektaklu  pt. „Kochamy Was!”, który powstał w ramach zajęć z innowacji pedagogicznej „Logorytmika – ruch, słuch, słowo.”

Link do filmu ze spektaklem „Kochamy Was!”

Dorota Łazuga