„Świąteczny czas”

21 grudniaj nasi szkolni artyści z koła wokalnego i teatralnego wraz z zaproszonymi gośćmi zaprezentowali społeczności szkolnej przedstawienie „Świąteczny czas”. Widzowie mogli zobaczyć, jak magia świąt potrafi destrukcyjnie wpłynąć na zło tego świata. Święta to My, dlatego powinniśmy zwolnić, dać sobie czas i miłość – takie było przesłanie płynące ze sceny.
Na scenie wystąpili uczniowie klas 4-8: Małgorzata Popek, Lena Gil – kl. 4b, Michalina Podniesińska – kl. 5b, Natasza Sienica, Lena Stańczuk – kl. 5c, Kinga Soszyńska, Alicja Piasecka, Maria Gabryszewska, Jagoda Szurowska – kl. 6a, Zofia Rozbicka, Zuzanna Radzikowska – kl. 6d, Hanna Mąsior – kl. 7a, Alicja Drzewiecka, Nina Duczek, Aleksandra Duras, Emilia Gołuch, Dawid Korneć, Karolina Ługowska, Marianna Rząsa, Klaudia Szalej- kl. 7b oraz Aleksandra Olędzka – kl. 7a.
Mogliśmy też dzisiaj podziwiać zdolności aktorskie kadry nauczycielskiej – p. Agnieszki Balas i p. Katarzyny Kosyl. Ich występ wywołał duży entuzjazm wśród widzów.
Widowisko, według własnego scenariusza, wyreżyserowała p. Iwona Moskwiak. Scenografię przygotowała p. Anna Wyrębiak, a nad nagłośnieniem czuwał niezastąpiony p. Łukasz Litwiniuk.
Zdjęcia – Przemek Borkowski

Zdjęcia – Przemek Borkowski