SUKCES W PIERWSZEJ SIEDLECKIEJ ŚWIETLICZADZIE

Dnia 18.04.2024 r. w Szkole Podstawowej nr 1 odbyła się Pierwsza Siedlecka Świetliczada zorganizowana przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach.

Uczniowie dziewięciu siedleckich szkół zmierzali się w czterech konkurencjach: test wiedzy o Mikołaju Koperniku i układzie słonecznym, konkurs plastyczny – „Dokończ obraz rozpoczęty przez malarza…”, sprawdzian wiedzy na temat pierwszej pomocy przedmedycznej i konkurencje sportowe.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas I-III: Tymoteusz Zabijak kl. I a, Antoni Artych kl. II c, Lilianna Michalak k.l. III c.

Nasi uczniowie wykazali się szeroką wiedzą ogólną, zdolnościami plastycznymi oraz dużą sprawnością ruchową. Nasza świetlica została laureatem konkursu otrzymując tytuł: „Świetlicy Roku 2024”.