ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Wie to Marysia, Stasio i Zdziś

 Że wielkie święto w szkole jest dziś.

To ślubowania nadszedł już czas.

Pierwszy egzamin na ucznia zdasz!

Dnia 13 października 2022 r. w Naszej szkole odbyło się z uroczyste Ślubowanie uczniów klas pierwszych. Oprócz głównych bohaterów uroczystości, udział wzięli także uczniowie z klas drugich i trzecich pod opieką wychowawców. W tak ważnym święcie nie zabrakło obecności Pani Dyrektor Małgorzaty Szostek, Pani Wicedyrektor Marzeny Pietrusiak, przedstawicieli Rady Rodziców oraz pracowników szkoły.

Na początku uroczystości odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów klas pierwszych. Następnie Pani Dyrektor oraz przewodniczący Rady Rodziców złożyli życzenia wszystkim pierwszakom, życząc wielu sukcesów w nauce.

Po wspaniałym występie artystycznym nadszedł czas na uroczystą deklarację dzieci. W niezwykle podniosłej atmosferze, w obecności pocztu sztandarowego oraz innych zgromadzonych na tej uroczystości gości, uczniowie klas pierwszych ślubowali: być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom oraz nauczycielom.

Po części oficjalnej Panie Dyrektorki wręczyły uczniom pamiątkowe dyplomy. Na zakończenie nie zabrakło także małego poczęstunku- nasi najmłodsi bohaterowie poczęstowali wszystkich zgromadzonych gości słodkościami.

Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły!

Skip to content