Polsko – ukraiński koncert kolęd pt. „Gwiazda Pokoju”

19 stycznia w Szkole Podstawowej nr 6 w Siedlcach odbył się polsko – ukraiński koncert kolęd pt. „Gwiazda Pokoju”. Podczas spotkania prowadzona była zbiórka pieniędzy na zakup wózka inwalidzkiego dla młodej Ukrainki – Anny Bystryki.
W koncercie wzięli udział uczniowie z naszej szkoły: soliści – Antonina Chojecka, Nina Omelańczuk, Natasza Sienica, Krzysztof Mąsior oraz członkowie z zespołu wokalnego „Impuls”: Jagoda Karwowska, Wioletta Garbaczewska, Julia Olszewska, Michalina Podniesińska, Hania Góra, Wiktoria Gerk, Maria Mańko, Mateusz Salach, Aleksandra Duras, Emilia Gołuch, Maja Fiodrów, Marianna Rząsa, Lena Olędzka oraz Ola Olędzka. Dodatkowo wystąpiła Lubomira Kostanda wraz z rodzicami.
Występ naszych artystów spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem zarówno uczestników koncertu, jak i publiczności.

Iwona Moskwiak

Skip to content