Pierwszy Dzień Wiosny 2023 w klasach 1-3

Wyczekiwany Pierwszy Dzień Wiosny przywitaliśmy w sposób kolorowy oraz wesoły 🌷🌸. Z tej okazji odbył się wiosenny koncert „Małej Orkiestry Dni Naszych”. Wykonaliśmy piękne, wiosenne prace, które każdy może zobaczyć na tablicach przy wejściu głównym do szkoły. Nad wszystkim czuwały doskonałe Panie wychowawczynie.

Tego dnia nie zapomnieliśmy o Światowym Dniu Osób z Zespołem Downa.❤️  Nasi uczniowie zsolidaryzowali się z osobami z trisomią 21. Symbolem są kolorowe skarpetki, będące synonimem niedopasowania społecznego i genotypowego z jakim borykają się osoby  z zespołem Downa. Kolorowe skarpetki gościły nie tylko na tablicach z gazetkami, ale i na naszych stopach J.

To był cudowny dzień! Zobaczcie, jak świetnie się bawiliśmy.

Samorząd Klas I-III

Skip to content