Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Eko Ludek”

W roku szkolnym 2021/2022 nasza świetlica, we współpracy z klasą Ic, będzie realizowała zadania z Ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „EKO LUDEK”. Celem projektu jest zwrócenie uwagi na potrzebę budowania świadomości obowiązku dbania o środowisko, w jakim żyjemy. Od września do czerwca dzieci będą miały możliwość aktywnie uczestniczyć w realizacji zadań projektowych, dzięki czemu w ciekawy sposób pogłębią swoją wiedzę dotyczącą otaczającego je świata.

Magdalena Bojarska
Anna Stępnik
Małgorzata Hryciuk
Iwona Konopka

Nasza świetlica bierze udział w ogólnopolskim projekcie EKOLUDEK.
Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Eko Ludek" jest zwróceniem uwagi na potrzebę budowania świadomości obowiązku dbania o środowisko w jakim żyjemy. Kształtowanie właściwej postawy należy rozpocząć od najmłodszych lat, bowiem świadomość człowieka kształtuje się przez całe życie. Jednak jej podstawy każdy zdobywa w dzieciństwie i młodości, kiedy jest wrażliwy na wszystko co go otacza.