IX Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Piosenek Świątecznych w Języku Angielskim i Niemieckim

Podsumowanie IX Międzyszkolnego Konkursu Kolęd I Piosenek Świątecznych w Języku Angielskim i Niemieckim o zasięgu powiatowym pod patronatem Prezydenta Miasta Siedlce.

Nasze jury: Agnieszka Soćko – przewodnicząca jury, chórzystka Chóru Miasta Siedlce; Mariusz Dmowski – gitarzysta, reżyser dźwięku, wodzirej, założyciel i kierownik grupy bębniarskiej „Kelele”; Tomasz Oskroba – nauczyciel j. angielskiego Euroschool, prywatnie gitarzysta i piosenkarz oraz Philip Hoffman, nauczyciel ze szkoły Carl-Kellner-Schule w Braunfels.

Wyniki:

kl. 1 – 4, j. angielski

• wyróżnienia — MikołajOlejniczak ze Szkoły Podstawowej w Zbuczynie, op. p, Ewa Cholewińska; Marcel Bajek ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Siedlcach, op. p. Aleksandra Stecińska – Wymiatał oraz Ula Sidorowicz ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Siedlcach, op. p. Dariusz Grabarski.
  • III miejsce ex aequo — PaulinaJastrzębska ze Szkoły Podstawowej w Domanicach Kolonii, op. p. Jolanta Jastrzębska i Natasza Sienica ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Siedlcach, op. p A. Krusińska.
  • II miejsce — Izabela Łęczycka z Zespołu Oświatowego w Stoku Lackim, op. p. Izabela Jastrzębska oraz Joanna Witkowska ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Siedlcach, op. p. Katarzyna Lichograj.
  • I miejsce — Hanna Piwowarczyk ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Siedlcach, op. p. Monika Jakonik – Grabarska.

kl. 5 – 8, j. angielski

• wyróżnienia — MichałAndrzejczuk z Zespołu Oświatowego w Stoku Lackim, op. p. Jacek Taraszewski; Ewelina Jastrzębska ze Szkoły Podstawowej w Domanicach Kolonii, op. p. Jolanta Jastrzębska oraz Izabela Jurzyk, Alicja Więsak ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Siedlcach, op. p. Rafał Kordowski.
  • III miejsce ex aequo — Magdalena Sandurska ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Siedlcach, op. p. Katarzyna Lichograj oraz Zofia Markiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Siedlcach, op. p. Katarzyna Sypuła.
  • II miejsce — Joanna Stelingowska ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Siedlcach, op. p. Katarzyna Piwowarczyk.
  • I miejsce — Antoninie Chojecka i Nina Omelańczuk ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Siedlcach, op. Iwona Moskwiak, Mariola Sandurska.

kl. 5 – 8,   j. niemiecki

• wyróżnienia — Marcel Bajek ze Szkoły Podstawowej nr 4, op. p. Magdalena Pietruszka oraz Inka Małaczek, Amelia Antosik ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Siedlcach, op. p. Joanna Romaniuk.
  • III miejsce — Anna Orzełowska ze Szkoły Podstawowej w Zbuczynie, op. Aleksandra Sobczak.
  • II miejsce — Lena Pawluk ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Siedlcach, op. Joanna Cybulska.
  • I miejsce ex aequo — Krzysztof Mąsior ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Siedlcach, op. Iwona Moskwiak i p. Ewa Kloge oraz Amelia Batorska ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Siedlcach, op. p. Małgorzata Goławska.