„Gala Jedenastki” 2023

21 czerwca odbyła się w naszej szkole „Gala Jedenastki” podsumowująca osiągnięcia uczniów z całego roku szkolnego. Okazało się, że nasi uczniowie mają bardzo dużo sukcesów przedmiotowych, sportowych i artystycznych. Nic więc dziwnego, że uroczystość trwała trzy godziny lekcyjne.
Na uwagę zasługuje to, że nauczyciele włożyli bardzo dużo pracy w przygotowania do tego dnia, ponieważ większość dyplomów robiona była samodzielnie.
Podczas gali mogliśmy też zobaczyć prezentacje, które zdobyły uznanie w oczach jury konkursów miejskich i ogólnopolskich. Pierwszy raz mieliśmy okazję posłuchać Piotra Bazana, pierwszego saksofonistę w dziejach szkoły.
Spotkanie poprowadziły nauczycielki: p. Agnieszka Balas, p. Katarzyna Kosyl i p. Iwona Moskwiak.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej uroczystości przygotowanej przez p. Ewę Kloge i Patryka Krasuskiego.