Festiwalu Piosenki o Zdrowiu

25 kwietnia odbył się etap powiatowy Festiwalu Piosenki o Zdrowiu. Rewelacyjnie zaprezentowali się w nim  uczniowie z „Jedenastki”.
W kategorii klas I-V 1. miejsce zajął zespół w składzie: Lena Gil, Zosia Łazuga, Milena Krasuska, Michalina Podniesińska, Małgosia Popek, Weronika Soszyńska oraz Piotr Bazan. Artyści będą reprezentować naszą szkołę w finale wojewódzkim 6 czerwca.
W kategorii klas VI-VIII 2. miejsce otrzymały: Iga Daniluk, Nina Duczek, Aleksandra Duras, Emilia Gołuch, Marysia Mańko, Hania Mąsior, Ola Olędzka, Lena Olędzka, Marianna Rząsa.

Obie grupy przygotowała p. Iwona Moskwiak.

Na uwagę zasługuje fakt, że tekst piosenki, za który przyznawana jest największa liczba punktów podczas oceny, ułożyły uczennice klasy 7b – Klaudia Szalej, Nina Duczek i Marianna Rząsa.