Emocje w świetlicy

W dn. 01.03.2024 r. uczniowie świetlicy uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych przeprowadzonych przez pielęgniarkę szkolną, podczas których dowiedzieli się jak zadbać o swoje zdrowie emocjonalne.

Świetliczaki obejrzały film edukacyjny, z którego dowiedziały się jak ważne jest rozpoznawanie, akceptowanie i regulowanie swoich emocji przy jednoczesnym poszanowaniu uczuć innych osób. Chętnie podzieliły się swoimi przemyśleniami, doświadczeniami i pomysłami w tym temacie. Na zakończenie wzięły udział w zabawie ruchowej, polegającej na ilustrowaniu tańcem nastroju wywołanego różnorodnymi fragmentami muzycznymi.

Kolaż zdjęć: Uczniowie świetlicy biorą udział w rozmowie kierowanej i oglądają film edukacyjny o emocjach.