DZIEŃ TALENTÓW W KLASCH 4 – 8

22 czerwca odbył się w naszej szkole Dzień Talentów. Uczniom klas 4-8 wręczono dyplomy, nagrody rzeczowe i puchary za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych, sportowych, artystycznych oraz za udział w wolontariacie i pracy w Samorządzie Uczniowskim. O ilości sukcesów świadczy fakt, że uroczystość trwała trzy godziny lekcyjne. W przerwach mogliśmy wysłuchać profesjonalnych wykonań naszych szkolnych wokalistów: Tosi Chojeckiej, Igi Daniluk, Kingi Mikiewicz, Niny Omelańczuk i Krzysztofa Mąsiora oraz fragmentu tekstu literackiego w j. angielskim brawurowo wykonanego przez Olgierda Barana. Jednak największą atrakcją był występ Aleksandry Oleszczuk, która zagrała na… harfie.

Dzień Talentów, we współpracy ze wszystkimi nauczycielami klas 4-8, przygotowały i poprowadziły  p. Ewa Kloge, p. Katarzyna Kosyl i p. Iwona Moskwiak. Nagrody w większości zostały zakupione z funduszu Rady Rodziców. 

Skip to content