Dzień Chłopaka w klasach I-III 2023

Jak można spędzić ten wyjątkowy dzień? Każda klasa miała zupełnie inny pomysł na świętowanie. Każdy był wyjątkowy, ciekawy i radosny. Zobaczcie sami.

Uczniowie klasy 3a spędzili ten dzień w Planecie Kreatywności na warsztatach budowania i programowania robotów oraz na kreatywnej zabawie tysiącami klocków LEGO. Klasa 3b przygotowała pyszny poczęstunek. Były także życzenia, zagadki, quizy a na koniec wspaniała zabawa na szkolnym placu zabaw. Uczniowie z klasy 3c uczestniczyli w warsztatach – Giga slash. Robili slime. Były też ogniowe bańki. To była świetna niespodzianka.

Klasa 2 a odwiedziła Kulinarne Poddasze, gdzie uczniowie zrobili amerykańskie pączki – donaty oraz pyszne hot-dogi. Dzieci z klasy 2 b zwiedziły piękny park „Aleksandria” i udały się do kina na film pt. „Kosmici w mojej szkole”. W klasie 2 c chłopcy zostali odznaczeni certyfikatami „Super Chłopaka”. Dziewczynki wyśpiewały życzenia i wręczyły upominki. Dzieci wzięły udział w warsztatach „Policyjne 112” w Kulinarnym Poddaszu. W klasie 1 a odbyły się warsztaty ceramiczne „Ulepy Pietruszki”. Dzieci zrobiły przepiękne skarbonki z gliny. Dziewczynki wręczyły chłopcom upominki i zaśpiewały życzenia. Uczniowie z klasy
1 b byli w kinie na filmie pt. „Mru i ja: wielka przygoda na cztery łapy”, natomiast klasa 1 c obejrzała film pt. „Mavka – strażnik lasu”.

Wszyscy byli zadowoleni i podekscytowani. Szkolne imprezy wpisują się na długo w pamięć dzieci.

Samorząd Uczniowski klas I-III