Dziecięca Spartakiada Sportowa 2023

W dniu 18.10.2023r. w naszej szkole odbyła się Dziecięca Spartakiada Sportowa. Wydarzenie było podsumowaniem tegorocznych działań w ramach Papieskiej Olimpiady Młodych Talentów. Myślą przewodnią przedsięwzięcia były słowa naszego Patrona Jana Pawła II „Młodość jest czasem odkrywania talentów”. W zawodach sportowych wzięły udział  dzieci z pięciu szkół miasta Siedlce – SP 1, SP 8, SP 9, SP 10, SP 11.  Poszczególne zadania, które miały wykonać drużyny, wymagały od zawodników zwinności, dokładności i szybkości. Ważna była również umiejętność współpracy w zespole. Dzieci radziły sobie znakomicie we wszystkich konkurencjach. Nad prawidłowym przebiegiem Spartakiady, zgodnym z regulaminem i zasadami fair play, czuwał wspaniały  zespół sędziowski w składzie: Natalia Pajka, Rafał Misztal i Maciej Nowak. Atmosfera w czasie imprezy była wspaniała, na twarzach dzieci gościł uśmiech i zadowolenie. Dziękujemy wszystkim za aktywny udział i mamy nadzieję, że to wydarzenie zostanie wpisane  w coroczne działania naszej placówki.

Organizatorzy:

Agnieszka Krusińska