Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 w klasach 1-3. Powitanie pierwszaków.

Życzymy Wam Drodzy Uczniowie wielu sukcesów!

Niech ten nowy rok będzie wyjątkowy.

Odkrywajcie i doświadczajcie, o nudzie w naszej szkole nie ma mowy!

W nowo rozpoczętym roku szkolnym sięgajcie wszyscy gwiazd.

Powodzenia!

Dnia 2 września 2024 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 w klasach 1-3. Na początku Pani wicedyrektor Marzena Pietrusiak oficjalnie przywitała wszystkich zgromadzonych: uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły, licznie zgromadzonych rodziców, a w szczególności tych, którzy po raz pierwszy zawitali w nasze szkolne mury – pierwszoklasistów. Następnie uczniowie klasy 3a i klasy 3b pod opieką wychowawczyń p. Marioli Miłosz i p. Moniki Kaźmierczak zaprezentowali część artystyczną – wierszem i piosenką powitali uczniów klas pierwszych. Włączenie pierwszoklasistów do grona naszej społeczności szkolnej odbyło się w atmosferze pełnej radości i entuzjazmu, co z pewnością zapadło im w pamięć. Na zakończenie uroczystości Pani wicedyrektor życzyła uczniom oraz wszystkim zgromadzonym pomyślności w nowym roku szkolnym.