front budynku szkoły

Godziny dostępności nauczycieli

Godziny dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024 przewidziane na konsultacje z uczniami i rodzicami; konsultacje z rodzicami prowadzone są w sali na parterze, po wcześniejszym uzgodnieniu z nauczycielem
Lp.NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELADZIEŃ TYGODNIAGODZINANR SALI – konsultacje
z uczniami
1.       Balas Agnieszkaponiedziałek piątek15.00-15.30 7.30-8.0052
2.       Bartoszek Małgorzataśroda15.10-16.10sala terapeut. 
3.       Bojarska Magdalenapiątek wtorek7.00-7.30 11.00-11.3062  16
4.       Bolesta Mariolaponiedziałek 13.45-14.15 15.10-15.4039 
5.       Bosek – Wadas Monikaczwartek 14.15-15.15gabinet psychologa
6.       Celińska Annaponiedziałek  czwartek 7.30-8.00 7.30-8.00
7.       Dąbrowska Agnieszkapiątek16.00-17.0055
8.       Dąbrowska Mariolaśroda 9.35-10.3036 
9.       Hryciuk Agataśroda15.15-16.1554
10.   Hryciuk Małgorzatapiątek 8.00-.9.0060 
11.   Ilczuk Edytaponiedziałek 7.30 – 8.00 15.10-15.4020
12.   Jagiełło Annawtorek7.50-8.50032 
13.   Jaszczuk Elwirawtorek15.10-16.10
14.   Jędrzejewicz-Urban Justynaczwartek15.10-16.1031
15.   Kalinowska Beataczwartek15.15 -16.1556 
16.   Kaźmierczak Monikapiątek12.20 -13.20104 
17.   Kloge Ewaponiedziałek14.20-15.2014
18.   Kokoszkiewicz Iwonaponiedziałek czwartek7.30-8.00 15.10-15.40pokój n-li wf 
19.   Kolasiuk Marzennaczwartek9.30-10.3015 
20.   Komar Annapiątek13.00-14.0043 
21.   Konopka Iwonawtorek11.00-12.0060 
22.   Kosieradzki Łukaszponiedziałek15.15-16.15pokój n-li wf 
23.   Kosyl Katarzynawtorek środa7.30 – 8.00 13.35 – 14.0552
24.   Kudelska Karolinawtorek piątek13.35 -14.05 7.30 – 8.0053 
25.   Kun Martaczwartek15.20-16.2031 
26.   Krusińska Agnieszkaponiedziałek10.30 -11.30025 
27.   Laszuk Edytapiątek11.00-12.00s.terapeutyczna 
28.   Lewtak Małgorzataczwartek14.25-15.25 14 
29.   Litwiniuk Łukaszśroda07.00-08.00pokój n-li wf
30.   Łasisz Małgorzataśroda14.25 -15.25103 
31.   Łastawiecka Urszulaśroda15.15-16.1530 
32.   Łazuga Dorotawtorek12.35-13.35108 
33.   Łęczycka Olimpiaśroda15.00 -16.0065 
34.   Maciejewski Januszwtorek16.00 – 17.00pokój n-li wf 
35.   Mazurkiewicz Arkadiuszponiedziałek15.10-16.10pokój n-li wf 
36.   Mikołajczyk Monikawtorek14.20-15.2021
37.   Miłosz Mariolawtorek9.35-10.35109 
38.   Mitrzak Mariaśroda16.00-17.00pokój n-li wf 
39.   Moskwiak Iwonaśroda15.00 – 16.0043 
40.   Mucha Ewelinaponiedziałek14.30-15.3057 
41.   Nasiłowska-Trusińska Agnieszkawtorek czwartek7.30-8.00 7.30-8.0011 
42.   Olkowska Wandaponiedziałek środa13.35-14.20 7.30- 7.45
43.   Pietrasik Annaponiedziałek11.00 -12.0017
44.   Pietrusiak Marzenaśroda 15.00-16.00pokój wicedyr. 
45.   Prokurat Annaczwartek13.20-14.20103 
46.   Radzikowska Ewaczwartek13.20-14.20 22 
47.   Redzik Bożenaponiedziałek 8.30-9.30108 
48.   Rosa Anetaśroda13.20-14.2014
49.   Sandurska Mariolawtorek13.20–14.2011 
50.   Seredzińska Justynaczwartek10.35-11.35 56
51.   Stańczuk Tomaszwtorek16.00-17.00pokój n-li wf
52.   Sternik Edytaponiedziałek11.00 – 12.0016
53.   Stępnik Annaśroda9.30 – 10.30031
54.   Suchoń Katarzynaśroda16.00-17.00 36
55.   Suchożebska Dorotaponiedziałek10.30 -11.3016
56.   Szczygieł Antoniwtorek15.00-16.00 35
57.   Szostak Sławomirśroda14.25-15.2554 
58.   Szostek Małgorzatawtorek15.00 -16.00pokój na parterze 
59.   Świderska Mariolaponiedziałek14.20-15.2030
60.   Wereszko Urszulawtorek15.00 -16.0065 
61.   Wereszko – Dudek Joannaśroda9:30-10:30104 
62.   Wierzbicka Annaczwartek15.15-16.15 33
63.   Wilkiewicz Edytaponiedziałek czwartek14.25- 15.10 7.30-8.00  18 
64.   Woźnica Małgorzatawtorek14.25-15.2551 
65.   Wyrębiak Annaponiedziałek14.25 -15.25
66.   Zdanowska Agnieszkawtorek15.10-16.10
67.   Żółkowska Joannawtorek15.15-16.15027 

Skip to content