Stypendia prezydenta miasta Siedlce za I okres roku szkolnego 2021/2022

Z przyjemnością informujemy, że 56 uczniów naszej szkoły zostało nagrodzonych Stypendiami Prezydenta Miasta Siedlce. To zaszczytne wyróżnienie – za bardzo dobre wyniki w nauce oraz osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe na szczeblu regionalnym lub wyższym  uzyskali:

stypendia I stopnia:  Olgierd Baran, Krystian Baranek, Aleksandra Bazan, Paula Chmielewska, Nina Duczek, Julia Gębicka, Dawid Jaczewski, Michał Jaczewski, Dominika Kisielińska, Krystian Kloge, Piotr Kowal, Zuzanna Krassowska, Szymon Lociński, Krzysztof Mąsior, Amadeusz Michalak, Amelia Mucha, Izabela Naumiuk, Wiktoria Niedziółka, Karol Nowacki, Łukasz Obrępalski, Lena Olszewska, Alicja Pawlusiewicz, Grzegorz Piesio, Maciej Pszczółkowski, Martyna Rojek, Emilia Rytel, Natalia Sandurska, Mikołaj Sikorski, Aleksandra Skolimowska, Maria Smuniewska, Julia Syczuk, Michał Szczurowski, Aleksandra Turyk, Michał Wrona, Jakub Wysokiński.

stypendia II stopnia:

Amelia Biernacka, Antonina Chojecka, Iga Daniluk, Eliza Domańska, Alicja Drzewiecka, Krzysztof Drzewiecki, Zofia Gołąbek, Nikola Gorzkowska, Cyprian Karwowski, Julia Kowalina, Wiktoria Krasuska, Gabriel Lemieszek, Karolina Mackiewicz, Kinga Mikiewicz, Maria Naumiuk, Nina Omelańczuk, Nina Orzeszek, Zuzanna Radzikowska, Mateusz Salach, Karol Szkopek, Natalia Wolanin.

Gratulujemy nagrodzonym Uczniom oraz ich Rodzicom.

Informujemy, że stypendia zostały przekazane na wskazany we wniosku rachunek bankowy, zgodnie z wolą rodziców/opiekunów ucznia.