Rewitalizacja zewnętrznego boiska wielofunkcyjnego – Budżet Obywatelski

Szanowni nauczyciele, pracownicy, rodzice, droga młodzieży i dzieci,
ruszyło głosowanie w Budżecie Obywatelskim Miasta Siedlce na rok 2024. Zachęceni sukcesem lat ubiegłych (zwycięski dzięki Państwa głosom projekt pt. „Opracowanie projektu oraz budowa sygnalizacji świetlnej z doświetleniem przejścia dla pieszych na ul. Prusa, przejście dla pieszych na wys. SP 11) i w tym roku przystąpiliśmy z kolejnym projektem. Postawiliśmy na bezpieczeństwo naszych uczniów teraz stawiamy na ich rozwój fizyczny, rekreację i odpoczynek.

Pragniemy wszystkich Was gorąco zachęcić do oddawania swoich głosów w tegorocznym Budżecie Obywatelskim na projekt nr 15 Rewitalizacja zewnętrznego boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach. Głosować możemy elektronicznie poprzez podany niżej link (link dostępny jest również na oficjalnej stronie Urzędu Miasta Siedlce w zakładce Budżet Obywatelski) albo za pomocą karty do głosowania, którą także można pobrać ze strony Urzędu Miasta lub w sekretariacie szkoły. Wypełnione karty do głosowania należy złożyć do oznakowanego pudełka w sekretariacie szkoły. Głosować może każdy i duży i mały mieszkaniec Miasta Siedlce, który posiada nadany numer pesel. Każdy głos jest niezwykle ważny. Zachęcamy do głosowania.

Małgorzata Szostek

Rafał Toczyski