Charytatywny kiermasz

W dniach 4-6 grudnia w naszej szkole odbył się charytatywny kiermasz zabawek, książek, puzzli, pluszaków i gier planszowych, które przynieśli uczniowie i pracownicy szkoły. Dochód z kiermaszu został przekazany w dniu 8 grudnia Fundacji Siedleckie Hospicjum Domowe dla Dzieci. Całą akcję przygotowały nauczycielki z naszej szkoły: Marta Kun, Anna Wyrębiak, Justyna Seredzińska.
Podziękowania kierujemy do naszych wspaniałych uczniów, rodziców, nauczycieli, którzy aktywnie włączyli się w zbiórkę w tak szczytnym celu.
Szczególne dziękuję pragniemy przekazać uczniom, którzy pełnili dyżur podczas sprzedaży:
Joanna Piórkowska (klasa 3a), Amelia Kowalczyk (klasa 3b), Aleksandra Glinka, Maja Bieniek, Magdalena Stypułkowska, Ewa Kropisz (klasa 4c), Liliana Piotrowska, Oliwia Chibowska, Weronika Soszyńska, Julia Olszewska, Łucja Toczyska-Pilarczyk, Zofia Łazuga, Hanna Domaniuk (klasa 5b), Zebo Achilova (klasa 5c), Aleksandra Pawluk, Alicja Piasecka, Nadia Wielogórska, Oliwia Zbieć, Szymon Kłosek, Piotr Gałecki (klasa 6a), Amelia Biernacka, Marietta Soroczyńska (klasa 6b) Julia Gębicka, Blanka Politowska, Zofia Rozbicka, Zuzanna Radzikowska (klasa 6d)
Dziękujemy, jesteście wspaniali !!!

Organizatorki: Anna Wyrębiak, Justyna Seredzińska, Marta Kun