front budynku szkoły

Aktualności – dla uczniów i rodziców

DZIEŃ TALENTÓW W KLASCH 4 – 8
22 czerwca odbył się w naszej szkole Dzień Talentów. Uczniom klas 4-8 wręczono dyplomy, nagrody rzeczowe i puchary za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych, sportowych, artystycznych oraz za udział w wolontariacie …
Rekrutacja
Dokumenty do pobrania związane z rekrutacją.
KALIGRAFIA NA MIARĘ SZTUKI…
W naszej szkole odbywa się wiele konkursów, które poszerzają horyzonty myślowe, rozwijają wyobraźnię i pozwalają naszym uczniom konfrontować swoją wiedzę z umiejętnościami innych, lecz ten konkurs jest zupełnie inny wyjątkowy Może …
Wycieczka do „Parku Przygody” w Siedlcach
8 czerwca uczniowie klas 5a, 5b, 5d i 6c pod opieką p. Katarzyny Kosyl, p. Iwony Moskwiak, p. Edyty Wilkiewicz – Rząsy oraz p. Łukasza Kosieradzkiego wybrali się na wspaniałą wycieczkę do „Parku Przygody” w Siedlcach. …
XVIII MIĘDZYSZKOLNA LIGA PRZEDMIOTOWA
3 czerwca odbyło się podsumowanie XVIII Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej. Możemy być dumni z wyników. W konkurencji drużynowej mamy podium. Kto wpłynął na sukces szkoły. Oto osiągnięcia naszych uczniów: j. polski …

Skip to content