Dzień Edukacji Narodowej 2024

Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej oraz obchodów czterdziestolecia naszej szkoły 11 października uczniowie klas 4-8 wzięli udział w teleturnieju „Kocham Cię, Szkoło”, w którym rywalizowały dwie drużyny. Nauczycieli reprezentowali: p. Małgorzata Woźnica, p. Mariola Świderska, p. Małgorzata Lewtak oraz p. Sławomir Szostak. W drużynie uczniów wystąpili przedstawiciele klas ósmych: Łucja Kulicka, Alicja Drzewiecka, Wiktoria Gerk oraz Szymon Pszczółkowski.
Podczas zmagań teleturniejowych były zadania dotyczące naszej szkoły, rozpoznawanie osób z dawnych fotografii, zadania muzyczne oraz wizyta, znanej z ubiegłego roku, babci Jadzi. Zabawę zwieńczyły życzenia przekazane pracownikom szkoły przez przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego, Łucję Kulicką.
Na zakończenie głos zabrała wicedyrektor szkoły, p. Katarzyna Kosyl oraz Przewodniczący Rady Rodziców, p. Rafał Toczyski.

Teleturniej przygotowały i poprowadziły p. Agnieszka Balas i p. Iwona Moskwiak. Perfekcyjne animacje opracowała p. Agata Hryciuk, a nad nagłośnieniem czuwał p. Łukasz Litwiniuk, o część wokalną zadbali członkowie koła wokalnego kl. 4-8.