Godziny dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024 przewidziane na konsultacje z uczniami i rodzicami; konsultacje z rodzicami prowadzone są w sali na parterze, po wcześniejszym uzgodnieniu z nauczycielem
Lp. | NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA | DZIEŃ TYGODNIA | GODZINA | NR SALI – konsultacje z uczniami |
1. | Balas Agnieszka | poniedziałek piątek | 15.00-15.30 7.30-8.00 | 52 |
2. | Bartoszek Małgorzata | środa | 15.10-16.10 | sala terapeut. |
3. | Bojarska Magdalena | piątek wtorek | 7.00-7.30 11.30-12.00 | 62 16 |
4. | Bolesta Mariola | poniedziałek | 13.40-14.00 15.10-15.50 | 38 41 |
5. | Bosek – Wadas Monika | czwartek | 14.15-15.15 | gabinet psychologa |
6. | Celińska Anna | poniedziałek czwartek | 7.30-8.00 7.30-8.00 | 6 |
7. | Dąbrowska Agnieszka | piątek | 16.00-17.00 | 55 |
8. | Dąbrowska Mariola | środa | 9.35-10.30 | 36 |
9. | Hryciuk Agata | środa | 15.15-16.15 | 54 |
10. | Hryciuk Małgorzata | wtorek | 10.30-11.30 | 16 |
11. | Ilczuk Edyta | poniedziałek | 7.30 – 8.00 15.10-15.40 | 20 |
12. | Jagiełło Anna | wtorek | 7.50-8.50 | 032 |
13. | Jaszczuk Elwira | wtorek | 15.10-16.10 | 5 |
14. | Jędrzejewicz-Urban Justyna | czwartek | 15.10-16.10 | 31 |
15. | Kalinowska Beata | czwartek | 15.15 -16.15 | 56 |
16. | Kaźmierczak Monika | piątek | 14.20-15.20 | 104 |
17. | Kloge Ewa | poniedziałek | 14.20-15.20 | 14 |
18. | Kokoszkiewicz Iwona | poniedziałek czwartek | 7.30-8.00 15.10-15.40 | pokój n-li wf |
19. | Kolasiuk Marzenna | czwartek | 9.30-10.30 | 15 |
20. | Komar Anna | piątek | 13.00-14.00 | 43 |
21. | Konopka Iwona | wtorek | 11.00-12.00 | 60 |
22. | Kosieradzki Łukasz | poniedziałek | 15.15-16.15 | pokój n-li wf |
23. | Kosyl Katarzyna | wtorek piątek | 7.30 – 8.00 7.30 – 8.00 | 52 |
24. | Kudelska Karolina | wtorek piątek | 13.35 -14.05 7.30 – 8.00 | 53 |
25. | Kun Marta | czwartek | 15.20-16.20 | 31 |
26. | Krusińska Agnieszka | poniedziałek | 10.30 -11.30 | 025 |
27. | Laszuk Edyta | piątek | 11.00-12.00 | s.terapeutyczna |
28. | Lewtak Małgorzata | czwartek | 14.25-15.25 | 14 |
29. | Litwiniuk Łukasz | środa | 07.00-08.00 | pokój n-li wf |
30. | Łasisz Małgorzata | środa | 14.25 -15.25 | 103 |
31. | Łastawiecka Urszula | środa | 15.15-16.15 | 30 |
32. | Łazuga Dorota | wtorek | 12.35-13.35 | 108 |
33. | Łęczycka Olimpia | środa | 15.00 -16.00 | 65 |
34. | Maciejewski Janusz | wtorek | 16.00 – 17.00 | pokój n-li wf |
35. | Mazurkiewicz Arkadiusz | poniedziałek | 15.10-16.10 | pokój n-li wf |
36. | Mikołajczyk Monika | wtorek | 14.20-15.20 | 21 |
37. | Miłosz Mariola | wtorek | 9.35-10.35 | 109 |
38. | Mitrzak Maria | środa | 16.00-17.00 | pokój n-li wf |
39. | Moskwiak Iwona | środa | 15.00 – 16.00 | 43 |
40. | Mucha Ewelina | poniedziałek | 14.30-15.30 | 57 |
41. | Nasiłowska-Trusińska Agnieszka | wtorek czwartek | 7.30-8.00 7.30-8.00 | 11 |
42. | Olkowska Wanda | poniedziałek środa | 13.35-14.20 7.30- 7.45 | 1 |
43. | Pietrasik Anna | poniedziałek | 11.00 -12.00 | 17 |
44. | Pietrusiak Marzena | środa | 15.00-16.00 | pokój wicedyr. |
45. | Prokurat Anna | czwartek | 13.20-14.20 | 103 |
46. | Radzikowska Ewa | czwartek | 8.00-8.45 13.20-13.35 | 22 |
47. | Redzik Bożena | poniedziałek | 8.30-9.30 | 108 |
48. | Rosa Aneta | piątek | 17.10-18.10 | 14 |
49. | Sandurska Mariola | wtorek | 13.20–14.20 | 11 |
50. | Seredzińska Justyna | czwartek | 10.35-11.35 | 56 |
51. | Stańczuk Tomasz | wtorek | 16.00-17.00 | pokój n-li wf |
52. | Sternik Edyta | poniedziałek | 11.00 – 12.00 | 16 |
53. | Stępnik Anna | środa | 9.30 – 10.30 | 031 |
54. | Suchoń Katarzyna | środa | 14.00-15.00 | 56 |
55. | Suchożebska Dorota | poniedziałek | 11.00 -12.00 | 16 |
56. | Szczygieł Antoni | wtorek | 15.00-16.00 | 35 |
57. | Szostak Sławomir | środa | 14.25-15.25 | 54 |
58. | Szostek Małgorzata | wtorek | 15.00 -16.00 | pokój na parterze |
59. | Świderska Mariola | poniedziałek | 14.20-15.20 | 30 |
60. | Wereszko Urszula | wtorek | 15.00 -16.00 | 65 |
61. | Wereszko – Dudek Joanna | środa | 9:30-10:30 | 104 |
62. | Wierzbicka Anna | czwartek | 15.15-16.15 | 33 |
63. | Wilkiewicz Edyta | poniedziałek czwartek | 14.25- 15.10 7.30-8.00 | 18 |
64. | Woźnica Małgorzata | wtorek | 14.25-15.25 | 51 |
65. | Wyrębiak Anna | poniedziałek | 14.25 -15.25 | 6 |
66. | Zdanowska Agnieszka | wtorek | 15.10-16.10 | 5 |
67. | Żółkowska Joanna | wtorek | 15.15-16.15 | 027 |