Koła

Szkolny Teatr Pytanie
działa od roku 1998. Obecnie tworzą go uczniowie klas I -V. Opiekunem zespołu jest pani Małgorzata Gruda. Zajęcia
prowadzone są metodami zapewniającymi rozwój aktywności twórczej  dzieci. Spektakle realizowane przez w/w grupę teatralną wystawiane są dla społeczności Szkoły Podstawowej nr 11, a także dla uczniów innych szkół, rodziców oraz słuchaczy Katolickiego Radia Podlasie. Zespół bierze udział w konkursach i festiwalach, odnosząc sukcesy.

W roku 2000/2001

Zdobycie statuetki Srebrna  Maska na Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych - etap rejonowy.

W roku 2002/2003

Wyróżnienie na Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Srebrna Maska - etap rejonowy.

W roku 2003/2004

W roku 2004/2005

W roku 2008/2009

I miejsce na Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i  Młodzieżowej.

Dorobek artystyczny Teatru Pytanie

„Na ratunek Ziemi '' - 1997r.

„W ojczyźnie serce me zostało” - 1998 r.

„Papież jakiego nie znamy” - 1999r.

„Burza w teatrze Gogo”  - 2000 r.

„Ojciec Św. Jan Paweł II w poezji” – 2001r.

„Baśń o zaklętym kaczorze” - 2001 r.

„Dziwna Choroba”.

„Obrzędy i zwyczaje wielkanocne dawnej wsi podlaskiej”

„U doktora Paj Hi Wo"

"Krzesło"

Spektakl pantomimiczny „List Joli”

W ramach projektu edukacyjnego „A to Polska właśnie” realizowanego w klasach IV-VI teatr wystawił  inscenizację historyczną pt. „Śladami kronikarza”

Święto szkoły było okazją do zaprezentowania spektaklu pantomimicznego poświęconego   patronowi  pt. „Jan Paweł II- obrońca godności człowieka”, -2008 r.

„ Imieniny pana Jana” – 2009 r.

-„A lato było piękne tego roku” spektakl i audycja radiowa w Katolickim Radiu „Podlasie” - 2009 r.

W ramach projektu Mazowieckie Talenty – Szkoła wspierająca uzdolnienia : programu „Spotkania z muzami” zrealizowano:

„Urok kartofliska”

„Spotkanie z aniołem”

„Kobieta z parasolką”

Musical  „Król Maciuś I”

„Zapach sceny”

„Mały Książę”

„Szkolne przygody Pimpusia Sadełko”

„W krainie cudowności”

FOTO ARCHIWUM: