Brązowa sztafeta

Podczas XV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej – Płock 2013 młodzi lekkoatleci z naszej szkoły odnieśli kolejny sukces.

19 kwietnia w Podgórzu zostały rozegrane sztafetowe biegi przełajowe. Drużyna dziewcząt wywalczyła brązowy medal, a chłopcy uplasowali się na 15. miejscu. Trenerami zawodników są: p. Janusz Maciejewski i p. Arkadiusz Mazurkiewicz. Gratulujemy!

Skład drużyny:

dziewczęta: Julia Maksymiuk, kl. VIf, Paulina Grochowska, kl. Va, Lena Głusek, kl. VIf, Anna Księżopolska, kl. VIc, Dominika Cymerman, kl. VIf, Aleksandra Góral, kl. VIf, Sara Kwiatkowska, kl. VIc, Karolina Wysokińska, kl. VIf, Katarzyna Jońska, kl. VIf, Marta Baczyńska, kl. VIf.

chłopcy: Krystian Adamiak, kl. Va, Jakub Kordecki, kl. VIf, Michał Nowiński, kl. VIf, Rafał Starzewski, kl. VIb, Bo Do Duc, kl. VIf, Andrzej Borkowski, kl. VIf, Jan Konopka, kl. VIf, Szymon Pazdyga, kl. VIf, Dominik Czyżewski, Vf, Antoni Woiński, kl. VId.

W rozegranych 26 kwietnia Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych Julka Maksymiuk z kl. VIf wywalczyła I miejsce i zdobyła złoty medal! Jest najlepszą biegaczką na dystansie 800 m w województwie mazowieckim! Julka trenuje pod kierunkiem Pana Janusza Maciejewskiego.

KULTUROMANIAK 2013

16 kwietnia zespoły Impuls i Trzpioty zaprezentowały swoje układy w Mrozach podczas VII Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Artystycznej KULTUROMANIAK 2013, natomiast 17 kwietnia, kolejnego dnia festiwalu, „Jedenastkę” reprezentował zespół wokalny w składzie: Weronika Gochnio (skrzypce), Bartosz Olędzki i Jakub Łeśniowski (śpiew).

Prezentacje uczniów kl. IV-VI będziemy mogli obejrzeć w czerwcu w naszej szkole.

Wygraj sukces

6 kwietnia Piotr Mokrzecki (śpiew) z Jakubem Uziębło (akompaniament) uczestniczyli w eliminacjach wstępnych ogólnopolskiego konkursu piosenki „Wygraj sukces”, które odbyły się w Białołęckim Ośrodku Kultury w Warszawie. Chłopcy zostali docenieni przez jury w postaci wyróżnienia.

XI Festiwal Cheerleaders 2013

5 kwietnia w Siedlcach odbył się XI Festiwal Cheerleaders 2013. Wśród 14 zespołów, zmagających się  w kategorii szkoły podstawowe, wystąpiły reprezentantki naszej szkoły- zespół Impuls w składzie: Julia Głuchowska, Julia Kadej, Dominika Kalicka, Anna Księżopolska, Klaudia Malesa, Natalia Lichaczewska, Natalia Somla i Wiktoria Zdunek.

Dziewczęta wspaniale wykonały dwa układy, zdobywając uznanie jury i zaszczytne II miejsce. W sportowej rywalizacji szkół są to kolejne, cenne punkty.

X Otwarty Turniej Tańca Nowoczesnego

Wraz z początkiem wiosny zaczął się bardzo pracowity okres dla artystów naszej szkoły.  23 marca w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Łosicach odbył się  X Otwarty Turniej Tańca Nowoczesnego. Wzięły w nim udział szkolne zespoły taneczne: Impuls i Trzpioty. Tancerze mieli możliwość zdobycia nowych doświadczeń i konfrontacji swoich umiejętności z zespołami mistrzowskimi takimi jak np. startujący w tym turnieju, dobrze znany siedlczanom, zespół Caro Dance.

NABÓR DO KLASY SPORTOWEJ

Szkoły Podstawowej nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach,
ul. Wiśniowa 5

z a p r a s z a

w roku szkolnym 2013/2014 dzieci 6- i 7-letnie do klasy pierwszej
ze zwiększoną liczbą godzin wychowania fizycznego
(10 godzin - profil gimnastyka sportowa i lekkoatletyka).

Konkurs recytatorski „Julian Tuwim – przyjaciel dzieci”.

8.04.2013 r. odbył się  szkolny konkurs recytatorski twórczości Juliana Tuwima, zorganizowany przez panie: Alinę Kąkol, Magdalenę Bojarską i Ewę Bazylczuk.

W konkursie wzięło udział 17 uczniów klas 0. Komisja konkursowa oceniała dobór tekstu i jego pamięciowe opanowanie, interpretację tekstu oraz ogólny wyraz artystyczny.

Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji komisja ogłosiła wyniki:

I miejsce Dominika Lis, kl. 0 A,

II miejsce Milenka Trębacka, kl. 0 C,

III miejsce Bartek Gmitrzak, kl. 0 B.

Dziękujemy rodzicom za wspaniałe przygotowanie dzieci do konkursu i gratulujemy zwycięzcom!

<zobacz foto>

Konkurs plastyczny "Przyszła Pani Wiosna"

Dobiegł końca konkurs plastyczny dla uczniów klas 0 na temat: "Przyszła Pani Wiosna". Do konkursu zostało zgłoszonych 20 prac. 10 kwietnia zebrała się komisja w składzie: Ewa Bazylczuk, Magdalena Bojarska i Alina Kąkol, która  przyznała  4 nagrody główne oraz 5 wyróżnień.

Nagrody zdobyli:

I miejsce – Dominika Rudaś, kl. 0 A,

II miejsce – Izabela Walas, kl. 0 C,

II miejsce – Małgorzata Lewicka, kl.0 B,

III miejsce – Kacper Moskwian, kl. 0 B.

Wyróżnieni zostali:

Kacper Cabaj, kl. 0 A,

Klaudia Niepogoda, kl. 0 A,

Alicja Kaczyńska, kl.0 B,

Laura Turczyńska, kl. 0 C,

Dawid Skwierzyński, kl. 0 C.