W październiku 2012 r. odbędą się konkursy przedmiotowe dla szkół podstawowych województwa mazowieckiego.

Zakres konkursów obejmuje przedmioty:

- język polski (tutaj)

- matematykę (tutaj)

- przyrodę (tutaj)

- terminarz konkursów (tutaj)

- regulamin konkursów przedmiotowych (tutaj)

XV Forum Wychowawcze

16 października 2012r. odbyło się XV Forum Wychowawcze nt. „Rodzina jest prawdziwym środowiskiem życia i miłości”.

Gośćmi spotkania byli: ks. dr Jacek Sereda, kierownik Duszpasterstwa Rodzin w Diecezji Siedleckiej, i Pani Anna Mrozowska, psycholog.

Uczniowie klas szóstych rozważali na temat wartości rodziny chrześcijańskiej we współczesnym świecie oraz dowiedzieli się, jak rozwiązywać konflikty rodzinne. Młodzież z Koła Biblijnego pod kierunkiem Pani Elżbiety Rymuzy przedstawiła scenki z życia współczesnej rodziny.

<zobacz foto>

Z okazji święta Edukacji Narodowej

życzę Państwu,

Nauczycielom i Pracownikom Szkoły,

satysfakcji z pracy zawodowej,

wytrwałości w pełnieniu swojej misji,

zdrowia i pomyślności w życiu osobistym.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11

im. Jana Pawła II w Siedlcach

Małgorzata Szostek

W dniu 16 października 2012 r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Siedlcach odbędzie się XV Forum wychowawcze dla uczniów kl. VI, Rodziców i Wychowawców na temat: "Rodzina jest prawdziwym środowiskiem życia i miłości" (Jan Paweł II, Kalisz 4.06.1997 r.).

Serdecznie zapraszamy.

Elżbieta Rymuza

5 października świętowaliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych, który tak naprawdę obchodzony jest 26 września. Spotkaliśmy się, by podczas programu artystycznego i konkursów językowych uświadomić wszystkim, jak ważna jest w dzisiejszych czasach znajomość języków obcych.

Przygotowany program pokazał, że nauka języków obcych nie musi być nudna, że stała się koniecznością w nowej Europie, gdy możliwe jest podróżowanie do najdalszych zakątków kontynentu. Niestety, jedyną barierą, dzielącą nas wciąż od innych Europejczyków, jest trudność w komunikowaniu się z nimi.

Poznając języki obce, poznajemy także kulturę i obyczaje narodów, ale i … doskonale się bawimy. TO NIE MUSI BYĆ NUDNE!!!

<zobacz foto>

Superchłopak Jedenastki wybrany!

Z okazji Dnia Chłopaka odbyła się niecodzienna impreza, podczas której wybrano "Superchłopaka Jedenastki".

Chłopcy - reprezentanci klas piątych rywalizowali w różnych konkursach: przyszywali guziki, wiązali krawaty, redagowali przepis na najlepsze danie, rozpoznawali nazwy klubów piłkarskich i marki samochodów. Musieli także udowodnić, że wiedzą, do czego służą różne narzędzia takie, jak: wiertarka udarowa, tortownica, odkurzacz do liści, piła elektryczna.

Konkurencja była trudna, ale publiczność świetnie się bawiła. Niestety, "Superchłopak Jedenastki" mógł być tylko jeden. Został nim Marcin Borkowski z klasy5b.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursowych zmagań!

Nasi wśród najlepszych!

Znamy już nazwiska uczniów, którym przyznano Stypendium Prezydenta Miasta Siedlce za II semestr roku szkolnego 2011/2012. Wśród najlepszych znaleźli się także nasi koledzy i koleżanki z Jedenastki.

Stypendium I stopnia zostali wyróżnieni: Antoni Woiński,

Alicja Wojtowicz, Kinga Mańkowska, Piotr Mokrzecki, Julia Głuchowska, Julia Kadej, Wiktoria Zdunek.

Stypendium II stopnia otrzymali: Julia Kruczyńska, Weronika Gochnio, Dominika Składanowska, Aleksandra Wysokińska, Aleksandra Fiuk, Mateusz Gajewski, Paweł Szyszkowski, Maria Sikorska, Natalia Kinga Pawełczak, Maria Bernadeta Mitelska, Aleksandra Wysokińska, Adrianna Czaplicka, Maciej Silny, Michał Wiktor Paciorek, Bartosz Maciołek, Weronika Nasiłowska, Katarzyna Jońska, Dominik Głuchowski, Dominika Kalicka, Jakub Rymuza, Karolina Mędza, Adrianna Maria Wójcik, Wiktoria Bielińska, Aleksandra Adamska, Stefania Kazakowa, Jakub Sternik, Olga Ślepowrońska, Julia Wnuk, Julia Maksymiuk, Paulina Radzikowska, Aleksandra Góral, Agnieszka Jakubas, Maria Szaniawska, Dawid Sebastian Krawczyk, Mariusz Gołębiowski, Natalia Somla.

Listy gratulacyjne rodzicom stypendystów I stopnia zostaną wręczone przez Prezydenta Miasta Siedlce, Pana Wojciecha Kudelskiego, 10 października 2012 r. o godz. 11.00 w sali 53 Urzędu Miasta Siedlce.

Gratulujemy!!!

Języki integrują

26 września w Centrum Kultury i Sztuki odbył się Festiwal Piosenki Europejskiej „Języki integrują”. Naszą szkołę reprezentowali: Piotr Mokrzecki (śpiew), Weronika Gochnio (skrzypce), Julia Kadej, Wiktoria Zdunek, Julia Głuchowska, Kinga Mańkowska, Alicja Wojtowicz i Weronika Raczyńska (taniec). Zespół przedstawił publiczności musicalowy przebój „Singin' in the Rain”. Wykonanie spodobało się jury, które przyznało przedstawicielom „Jedenastki” I miejsce.

Zespół przygotowały Panie Aneta Zalewska i Iwona Moskwiak.