DYSKOTEKA

W dniu 1 października (poniedziałek)
odbędzie się DYSKOTEKA
z okazji Dnia Chłopaka
.
Bawimy się od 1600 do 1900.

Zapraszamy wszystkich uczniów klas 4-6!

Zapraszamy wszystkich Rodziców na spotkania z wychowawcami klas.

19 września 2012 r. (środa) o godz. 17.00 odbędą się zebrania z rodzicami uczniów klas 0 –III.

20 września 2012 r. (czwartek) o godz. 17.00 odbędą się zebrania z rodzicami uczniów klas IV –VI.

Od dnia 17 września do 21 września w naszej szkole będzie trwać zbiórka na rzecz budowy szkoły w Afryce, w Togo. Szczegóły na temat zbiorki są podane na plakacie.

13.09.2012 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie dla klas VI z Rafałem Burkiem, który na co dzień zajmuje się sterowaniem kosmicznych teleskopów Herschel i Planck. Pan Rafał jest inżynierem konstruktorem, absolwentem specjalności technologie kosmiczne na wydziale MEiP Politechniki Warszawskiej. Już w trakcie studiów brał udział w projektach kosmicznych, między innymi budował satelity oraz przeprowadzał badania w stanie nieważkości. Umiejętności kontroli satelitów zdobył w studenckim projekcie SSETI Express. Prezentacja miała na celu zachęcenie uczniów do odnajdowania w sobie pasji i do podążania za marzeniami.

Rafał Mitrzak

OFERTA PORADNI  PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ
W SIEDLCACH

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
2012/2013

„Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew”– takie obrazy są już tylko wakacyjnym wspomnieniem, bo nadszedł dzień rozpoczęcia roku szkolnego!

Jedni nie mogli się doczekać tego dnia, inni – wprost przeciwnie. Wszyscy jednak chętnie spotkali się ze swoimi kolegami, choćby po to, aby pochwalić się wakacyjnymi wojażami i przygodami.

Uroczysty apel inaugurujący rok szkolny rozpoczął się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego. Dyrektor szkoły-pani Małgorzata Szostek złożyła wszystkim serdeczne życzenia, przekazała informacje związane z organizacją i funkcjonowaniem szkoły.

Nie zabrakło również części artystycznej, którą przygotowali uczniowie klasy 6F
Z piosenką łatwiej było pożegnać się z wakacjami.

Po spotkaniu uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami.

Życzymy wszystkim uczniom samych sukcesów
w nauce i wielu miłych chwil
w nowym roku szkolnym.

<zobacz foto>

Zgodnie z tradycją szkoły 3.09.2012 uroczyście witaliśmy uczniów klas pierwszych.

Dzieci z kasy IIIC zaprezentowały program artystyczny pod hasłem „Witaj, szkoło”.

Uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły:

·Będę starać się być pilnym i uczciwym uczniem.

·Będę strzec honoru i dobrego imienia szkoły.

·Będę szanować swoich rodziców i nauczycieli.

·Będę się uczyć tego, co piękne i dobre.

·Będę kochać i czcić moją Ojczyznę - Polskę.

Po złożeniu ślubowania Pani Dyrektor dokonała symbolicznego pasowania na ucznia.

Ukoronowaniem aktu pasowania było wręczenie przez wychowawców w klasach pamiątkowych dyplomów.

PIERWSZAKOM ŻYCZYMY WIELU SUKCESÓW W MURACH NASZEJ SZKOŁY!