11 lutego 2021 r. klasy 1-3 świętowały karnawał. Tego dnia dzieci przyszły do szkoły w kolorowych przebraniach, a zamiast zwykłych lekcji były zajęcia związane z tradycjami karnawałowymi. Uczniowie obejrzeli film edukacyjny pt. „Karnawałowe zwyczaje”, projektowali stroje karnawałowe i ozdabiali maseczki. Przy okazji „tłustego czwartku” dzieci w ramach poczęstunku zajadały się pysznymi pączkami przygotowanymi przez rodziców. Pochłonięte kalorie spaliliśmy w czasie zabaw i tańców integracyjnych. To był dzień pełen radości!

Dzisiaj obchodzimy Światowy dzień Chorego ustanowiony przez papieża Jana Pawła II.

Co o chorych mogą powiedzieć przedszkolaki? Zobaczcie.

Znalezione obrazy dla zapytania: szkoła promująca zdrowie

Prestiżowe osiągnięcie szkoły

Z radością i dumą informujemy, że

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach otrzymała Krajowy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie.

Krajowy Certyfikat nadaje szkole Minister Edukacji i Nauki po rekomendacji udzielonej przez Kapitułę Krajowego Certyfikatu Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie.
Przyznanie Certyfikatu jest podsumowaniem kilkuletniej i systematycznej pracy dzieci, młodzieży, nauczycieli, rodziców, pracowników administracji i obsługi na rzecz promocji zdrowego stylu życia.

Z  okazji DBI 2021 ogłaszamy:

Prace należy przesłać na adres: sp11.informatyka@wp.pl do 28 lutego 2021 r. w temacie wiadomości wpisując DBI imię_nazwisko_klasa

Wyniki konkursu będą ogłoszone na stronie internetowej szkoły.

Klasy najmłodsze zachęcamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej Bezpieczeństwo w sieci.

Przedszkolaków z zerówki do odwiedzenia strony www.przedszkolaki.sieciaki.pl i nauki bezpiecznego surfowania po Internecie. Natomiast klasy I do obejrzenia filmów animowanych z serii "Owce w sieci".

TERAPIA TEATREM

Serdecznie zachęcam uczniów z klas I- VIII do wzięcia udziału w konkursie profilaktycznym dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych "TERAPIA TEATREM".

Regulamin konkursu profilaktycznego dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych TERAPIA TEATREM

KARTA ZGŁOSZENIOWA DO KONKURSU TERAPIA TEATREM

XII Przegląd

Wiadomości z ostatniej chwili - Antonina Chojecka, uczennica klasy 6a, zajęła II miejsce w XII Przeglądzie Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych zorganizowanym przez GOK w Zbuczynie.

W jury konkursu zasiadły takie znakomitości jak: dr Barbara Żarnowiecka (śpiewaczka operowa), Danuta Błażejczyk (piosenkarka) i Błażej Drab (piosenkarz).

VII Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych w Języku Angielskim

Już po raz siódmy, tym razem online, odbył się organizowany przez Szkołę Podstawową nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych w Języku Angielskim. W tym roku konkurs miał zakres powiatowy i podobnie jak w latach ubiegłych został objęty Patronatem Prezydenta Miasta Siedlce.

W Jury konkursu zasiedli: Krzysztof Boruta - przewodniczący, znany między innymi jako pomysłodawca i dyrektor artystyczny festiwali: Zaśpiewam Jezuskowi, Kolędowe Serce Mazowsza, obecnie dyrektor GOK w Zbuczynie, Agnieszka Soćko - od wielu lat związana z Chórem Miasta Siedlce oraz Monika Patoleta - obecnie warszawianka, znana uczniom siedleckich szkół jako nauczycielka języka angielskiego. Po burzliwych naradach wyłoniono finalistów:

Klasy I - IV

1. Łucja Podgajna SP nr 7 w Siedlcach

2. Natasza Sienica SP nr 11 w Siedlcach

3. Zuzanna Koksa SP nr 9 w Siedlcach

Klasy V - VIII

1. Katarzyna Żur SP nr 5 w Siedlcach

2. Julia Waszczuk SP nr 10 w Siedlcach

3. Krzysztof Mąsior z towarzyszeniem: Aleksandry Bazan, Antoniny Chojeckiej, Niny Omelańczuk SP nr 11 w Siedlcach

wyróżnienie - Maja Herba SP nr 7 w Siedlcach

Wyróżnienie za wyjątkową poprawność językową otrzymał duet - Maria Wilińska i Julia Stefaniuk SP nr 9 w Siedlcach

Dyplom uznania Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach za działania artystyczne i kultywowanie tradycji świątecznej otrzymali:

Klasy I – IV

·Filip Czapski ZPO w Korczewie

·Joanna Stelingowska SP nr 6 w Siedlcach

·Igor Celiński SP nr 10 w Siedlcach

Klasy V – VIII

·Monika Mularzuk ZPO w Korczewie

·Karolina Kalicka i Karolina Świderska SP nr 6 w Siedlcach

Nagrody w konkursie ufundowali: Prezydent Miasta Siedlce, Szkoła Języków Obcych Euroschool Grupa Siedlce, Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach, Wydawnictwa:

Pearson, Macmillan, MM Publications.