Orszak Trzech Króli
Siedlce 2021

Zapraszamy do wzięcia udziału w Spacerze Orszakowym. Ta nowa forma orszaku dedykowana jest do Rodzin. Indywidualnie lub w gronie najbliższych zachęcamy do odbycia osobistego orszaku w dniach od 1 do 6 stycznia 2021 roku. Tegoroczne hasło „Panu dzięki oddawajmy” niesie piękne przesłanie oddawania Bogu dziękczynienia w każdej sytuacji, nie tylko wtedy ...

Większość z nas już powoli zaczyna czuć świąteczny nastrój. Zapraszamy na krótki montaż, który, mamy nadzieję,  pozwoli poczuć wszystkim tę wyjątkową atmosferę.

Siedlce, Boże Narodzenie 2020

Miał być to świąteczny prezent od dzieci dla rodziców, jednak podczas zdalnego nauczania to właśnie rodzice zamienili się w kamerzystów, scenografów i reżyserów. Tak powstało przedstawienie dla społeczności naszej szkoły przygotowane przez uczniów klasy 4 b. Mam nadzieję, że Wam się spodoba.

Iwona Moskwiak

Mikołajki w świetlicy

Nauka zdalna w "Jedenastce"

Wyniki Konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny na kartkę bożonarodzeniową został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim dzieciom, które podjęły wyzwanie i przystąpiły do konkursu.

Na konkurs nadesłanych zostało  11 prac.

Komisja przy ocenie prac brała pod uwagę warunki określone w Regulaminie konkursu, jak również pomysłowość i samodzielność wykonania kartki.

NAGRODY OTRZYMALI:

I miejsce –

Wojciech Dombek, kl. 5a
Hanna Mąsior, kl. 4a

II miejsce –

Karolina Chwedoruk, kl. 4a
Emilia Gołuch, kl. 4b

III miejsce – Nina Orzeszek, kl. 4c

WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI:

Wiktoria Sadowska, kl. 5a

Mikołaj Malinowski, kl. 4d

Ada Florczak, kl. 4a

Karolina Mackiewicz, kl. 4c

MB

Konkursu plastycznego „Figlarny Miś”

25 listopada 2020 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji zaproponowaliśmy uczniom klas 0-III konkurs plastyczny pt. „Figlarny Miś”. Prace uczestników można obejrzeć w prezentacji. Wszystkim dzieciom gratulujemy pomysłowości i bardzo dziękujemy za liczny udział w konkursie.

D. Ł

Wyniki Konkursu plastycznego „Figlarny Miś”

Misiowa galeria