11 Listopada 2020 - Aktywny i rodzinny

Piękna jest moja Ojczyzna

Uczniów klas 0 - 3 zachęcamy do obejrzenia prezentacji z okazji Narodowego Święta Niepodległości, która zawiera prace laureatów konkursu plastycznego „Piękna jest moja Ojczyzna”

oraz inscenizację w wykonaniu uczniów klas trzecich przygotowaną pod kierunkiem wychowawców: Anny Stępnik, Ewy Wróbel i Joanny Żółkowskiej.

WOLNOŚĆ TO DIAMENT

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego montażu słowno- muzycznego pt: WOLNOŚĆ TO DIAMENT, przygotowanego przez naszych uczniów z okazji 102. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Mamy nadzieję, że prezentowane słowa wierszy oraz piosenek pozwolą na chwilę refleksji w dniu tak pięknego i ważnego święta patriotycznego.

Dyrekcja, Organizatorzy

Z książką mi do twarzy

Klasa informatyczno - artystyczna przygotowuje prezentacje w ramach klasowego projektu edukacyjnego "Z książką mi do twarzy". Celem projektu jest twórcze działanie uczniów w celu przybliżenia młodszym odbiorcom literatury dziecięcej. Jako pierwsze pracę domową odrobiły... nauczycielki. Mam nadzieję, że Wam się spodoba.

Eat right, be bright!

Nasza szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości eTwinning za wspaniałą pracę w projekcie eTwinning "Eat right, be bright!". Oznacza to, że nasza praca została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom. W związku z tym, otrzymaliśmy certyfikat. Ponadto, nasz projekt zostanie pokazany w specjalnym miejscu na Europejskim Portalu: www.etwinning.net.

KULTUROMANIAK 2020

Mamy to! Miejsce na podium wśród znakomitego grona w XIV Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej KULTUROMANIAK 2020

Oto wyniki:

Kategoria SZKOŁY PODSTAWOWE (klasy VII-VIII):

I miejsce: grupa La Flaca Junior za układ „Alladyn”,

Studio Tańca La Flaca w Mińsku Mazowieckim; opiekun: Jakub Chocholski

Nagrodę przyznano za piękną, dobrze przemyślaną choreografię i profesjonalne wykonanie.

II miejsce: grupa Małe Musicale za układ „Dachowy bal”, Pałac Młodzieży w Warszawie;

opiekunowie: Magdalena Ciechańska, Magdalena Jelonek, Piotr Paszkiewicz

Nagrodę przyznano za świetną, muzyczną interpretację ruchową utworu.

III miejsce : grupa Impuls za układ „Ku wolności”,

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach; opiekun: Iwona Moskwiak

Nagrodę przyznano za ważny przekaz, sugestywną choreografię i pełną emocji interpretację.

wyróżnienie: grupa Rozrabiaki za układ „Hit The Road Jack”, Mińsk Mazowiecki;

opiekun: Małgorzata Karczmarczyk

Nagrodę przyznano za za ciekawą choreografię i wykonanie.

Konkurs plastyczno - graficzny z języka angielskiego - wyniki

Kategoria klasy I-III "English dictionary" - obrazowanie znaczenia słów.

1. Jan Mikiewicz 1a

2. Tymek Dąbkowski 2b

3. Natalia Kaszczuk 3b, Marcel Wójtowicz 2c

WYRÓŻNIENIA:

Aleksander Strzaliński 3a

Zuzanna Radzikowska 3d

Jan Skwierczyński 1a

Wiktor Bujalski 1c

Blanka Domańska 1a

Kategoria klasy IV-VI "English Vocabulary"

1. Wojciech Dombek 5a

2. Mikołaj Sikorski 6b

3. Mikołaj Malinowski 4d,Karolina Chwedoruk 4a

Nagroda specjalna w kategorii "English Board Game" dla uczennicy klasy 7A Agaty Gochnio za stworzenie gry komputerowej z języka angielskiego !!!

LINK DO GRY: https://scratch.mit.edu/projects/427195651

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!