Patroni roku 2020

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miasta i Powiatu Siedlcach ogłosiło wyniki Konkursu plastyczno – literackiego „Patroni roku 2020”. Komisja konkursowa wyróżniła następujących uczestników:

Kategoria klasy IV-VI

I miejsce Dominik Szaniawski 6a,

III miejsce Aleksander Kalicki 6a,

Wyróżnienie: Szymon Orłowski 6c,

Kategoria klasy VII- VIII

II miejsce Mateusz Smoliński 7e,

III miejsce Milena Trębicka 7b

Nadesłane prace charakteryzuje wysoki poziom ich wykonania.

Dyplomy i nagrody będą przekazane do szkoły do 22 grudnia 2020 r.

Serdecznie gratulujemy!

Mikołajkowa matematyka 4d

4 grudnia w klasie 4d odbyła się nietypowa lekcja matematyki online. Uczniowie razem z Panią Katarzyną Kosyl postanowili uczcić imieniny Mikołaja. Wszyscy przygotowali się na medal! Akcenty mikołajkowe wywoływały uśmiech na twarzach uczniów i Pani, a rozwiązania zadań dużo szybciej wskakiwały do głowy😊

2 grudnia 2020 r. uczniowie klasy 6b, razem z nauczycielką języka angielskiego panią Mariolą Sandurską, wzięli udział w międzynarodowym spotkaniu online.

Cieszymy się, że mogliśmy poznać naszych Partnerów z projektu międzynarodowego eTwinning: VIRTUAL TOUR GUIDE z Litwy, Turcji, Portugalii oraz Hiszpanii.

Uczniowie zgodnie przyznali, że było to niezapomniane doświadczenie, więc wszyscy z utęsknieniem czekają na kolejne spotkanie. Pierwsze lody zostały przełamane.

Tytuły laureatów i awanse
do etapu rejonowego w konkursach
z historii i wiedzy o społeczeństwie

W Ogólnopolskim Konkursie Historycznym Multitest 2020 tytuł laureata uzyskali:

Michał Wrona, kl. 7c (IV miejsce w Polsce)

Amadeusz Michalak, kl. 7c

Franciszek Śnitko, kl. 7c

Łukasz Obrępalsk,i kl. 7 c

Wojciech Zabijak, kl. 8 a

Wyróżnienie w konkursie zdobyli:

Bartosz Kosyl, kl. 8 a

Ola Bazan, kl. 7c

Olgierd Baran, kl. 7 c

W XXVI Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 – 1514” do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

Amadeusz Michalak, kl. 7 c

Dominika Kisielińska, kl. 6b

Wojciech Zabijak, kl. 8 a

W konkursie przedmiotowym z historii organizowanym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty do etapu rejonowego awansowali:

Amadeusz Michalak, kl. 7c

Wojciech Zabijak, kl. 8 a

W konkursie przedmiotowym z wiedzy o społeczeństwie  organizowanym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty do etapu rejonowego zakwalifikował się:

Wojciech Zabijak, kl. 8 a

W konkursach wzięło udział 46 uczennic i uczniów naszej szkoły.

Serdecznie gratulujemy młody historykom osiągniętych wyników i życzymy sukcesów w kolejnych etapach konkursów.

Uczniów do konkursów przygotowywali p. Małgorzata Woźnica i p. Marek Biarda.

Z żalem przyjęliśmy wiadomość, że 16 listopada 2020 roku zmarł ks. prałat Mieczysław Łuszczyński, wieloletni proboszcz parafii p.w. św. Stanisława BM w Siedlcach.

Dobro czynione przez ks. prałata Mieczysława Łuszczyńskiego stało się udziałem kilku pokoleń nauczycieli, uczniów i rodziców Szkoły Podstawowej nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach.

W naszej pamięci pozostaje jego życzliwość, dobroć, otwartość na innych, żywe zainteresowanie naszymi sprawami, a nade wszystko nieoceniona pomoc i zaangażowanie w przygotowania do nadania naszej szkole imienia Jana Pawła II i organizacji szkolnej Sali Patrona.

Niech Jezus Miłosierny po trudach życia pozwoli Mu razem ze św. Janem Pawłem II cieszyć się radością nieba.

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Przed nami Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Samorząd Uczniowski przygotował dla Was tablicę, na której możecie przekazać miłe słowa wybranej osobie:

To takie nasze drzewko życzliwości z ubiegłych lat.