16 października obchodzimy rocznicę wybrania kardynała Karola Wojtyły na papieża. W tym roku Dzień Papieski świętowany był pod hasłem „Totus Tuus”.

Zapraszamy do obejrzenia montażu słowno - muzycznego, stworzonego dla uczczenia tej rocznicy.

Wyniki III Miejskiego Konkursu Kaligraficznego

„Sztuka pisana”

Klasy II – III

I miejsce – Nina Orzeszek, kl. III C SP 11

II miejsce – Maja Zienkiewicz, kl. II A SP 6

III miejsce – Alicja Drzewiecka, kl. III B SP 11

Klasy IV – VI

I miejsce – Zuzanna Korneluk, kl. V Katolicka SP

II miejsce – Adrianna Kołkowicz, kl. IV SP 6

III miejsce – Tomasz Gałachowski, kl. V SP 11

Klasy VII – VIII

I miejsce – Oliwia Marczuk, kl. VIII Katolicka SP

II miejsce – Lidia Mitelska, kl. VII Katolicka SP

III miejsce – Roksana Piwowarczyk, kl. VII A SP 6

Komisja:

Marlena Czajkowska

Stanisław Skowronek

Joanna Woszczyńska

Dyplomy i nagrody będą dostarczone do szkół.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, partnerom, sponsorom, gratulujemy laureatom i zapraszamy do udziału i współpracy w kolejnym konkursie.

Organizatorzy konkursu:

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach

W środę (14.10) obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, znany też jako Dzień Nauczyciela. Święto upamiętnia powołanie w 1773 r. - z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego - Komisji Edukacji Narodowej. Z tej okazji życzymy całej społeczności szkolnej wspaniałych chwil przeżytych w „Jedenastce” i zapraszamy do zabawy.

Link do książeczki:

Link do Kahoot:

W Dniu Edukacji Narodowej nie może zabraknąć akademii, na którą serdecznie zapraszają, Was uczniowie klas drugich.

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW

Europa może się poszczycić niezwykłym bogactwem językowym – posiada 24 języki urzędowe, a na jej terytorium istnieje ponad 60 lokalnych wspólnot posługujących się językami regionalnymi lub językami mniejszości narodowych. Aby zwrócić uwagę na tę różnorodność językową i podkreślić korzyści płynące z nauki języków w 2001 r. Rada Europy ustanowiła dzień 26 września Europejskim Dniem Języków.

W tym roku szkolnym uczniowie klas I-VIII wykazali się niezwykłą kreatywnością, zachęcając do nauki języków.

WYNIKI KONKUSRU:

KLASY I – III

I miejsce: Tymek Dąbkowski (2b) i Natalia Kaszczuk (3b)

II miejsce: Amelia Biernacka (3b) i  Laura Cichy (2c)

III miejsce: Lena Gil (1b)

Wyróżnienie: Marcel Wójtowicz (2c) i Zuzanna Radzikowska (3d)

KLASY IV – VIII

I miejsce: Nina Duczek (4b) i Paweł Korniluk (8b)

II miejsce: Julianna Dąbkowska (8a) i Amadeusz Michalak (7c)

III miejsce: Karolina Chwedoruk (4a) i Angelika Szysz (7a)

Wyróżnienie: Agata Gochnio (7a)

Dzień Chłopaka 2020 -