Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne

13 edycja Międzynarodowych Zawodów Lekkoatletycznych im. Henryka Jakimiaka okazała się szczęśliwa dla uczniów naszej szkoły.  Liczna reprezentacja  „Jedenastkizdobyła łącznie 25 medali.

Zawody odbyły się  24 września 2020 na stadionie lekkoatletycznym w Siedlcach przy ul. Prusa 6.

Na początku do swojej rywalizacji w sztafecie 4x100m  przystąpił zespół dziewcząt z rocznika 2006, który zdobył złoty medal  z czasem 57,04 s. W składzie uczennice klasy VIII f: Gabriela Gumienniczuk, Anna Obercich, Magdalena Sinikiewicz, Julia Buczek.

Następnie ich koledzy z klasy VIII f  w tej samej konkurencji z czasem 49,65 s również zdobyli złoty medal. W składzie: Kacper Cabaj, Alan Woźniak, Maciej Krzewniak, Ernest Przestrzelski.

W roczniku 2007 sztafeta chłopców także zdobyła złoty medal z czasem 54,64 s. W składzie: Patryk Prachnio klasa VII d, Mateusz Ilczuk klasa VIII f, Jakub Bielecki  oraz Dawid Jaczewski obaj z klasy VII c.

Po zakończeniu sztafet przyszedł czas na konkurencje indywidualne, gdzie uczniowie naszej szkoły zdobyli wiele medali:

W pchnięciu kulą: złoty medal - Krzysztof Mąsior z klasy VI b

W skoku wzwyż: brązowy medal - Wiktor Mąkosa z klasy VIII f

W skoku w dal trzy medale:

Złoty- Alan Woźniak z klasy VIII f

Srebrny – Gabriela Gumienniczuk z klasy VIII f

Brązowy– Maksymilian Artych z klasy IV d

 

W rzucie piłeczką  palantową pięć medali:

Złoty – Maja Chromińska z klasy IV d

Złoty – Szymon Przestrzelski z klasy IV d

Złoty – Maciej Pszczółkowski z klasy  VII d

Srebrny – Julia Fiuk z klasy IV d

Srebrny – Zuzanna Mąkosa z klasy VI c

 

W biegu na 60 m  dwa medale:

Brązowy- Julia Stempnik z klasy Vc

Brązowy- Mateusz Fertykowski z klasy V c

 

W biegu na 100 m trzy medale:

Złoty- Dawid Jaczewski z klasy VII c

Złoty - Kacper Cabaj  z klasy VIII f

Srebrny- Jakub Bielecki z klasy VII c    

 

W biegu na 600 m pięć medali:

Srebrny- Lidia Dmowska z klasy IV d

 Złoty- Jakub Gójski z klasy VIII f

Srebrny – Alicja Pawlusiewicz z klasy Vc

Srebrny – Mateusz Ilczuk z klasy VIII f

Brązowy- Mikołaj Niedziółka z klasy IV d

 

W biegu na 1000 m srebrny medal – Anna Obercich z klasy VIII f

 

W biegu na 300 m dwa medale:

Srebrny – Amelia Radzka z klasy Vc

Brązowy – Weronika Pawliszyn z klasy IV b

 

Gratulujemy wszystkim medalistom i reprezentantom naszej szkoły znakomitych rezultatów oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Opiekunowie:

Janusz Maciejewski

Łukasz Litwiniuk

Łukasz Kosieradzki

Wspaniały sukces naszych lekkoatletów

Uczniowie "Jedenastki": Agata Gochnio, Maciej Pszczółkowski (rzut piłeczką palantową), Dawid Jaczewski i Patryk Prachnio (bieg na 60 metrów) pod opieką pana Łukasza Kosieradzkiego wzięli udział w Finałach Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych 2020, które odbyły się 5 - 6 września w Łodzi. Ich świetne osiągnięcia przyczyniły się do zdobycia I miejsca przez reprezentację Siedlec w klasyfikacji medalowej.

Maciej Pszczółkowski dodatkowo wrócił do Siedlec ze srebrnym medalem.

Do sukcesu przyczyniła się też córka naszego wuefisty - Ada Mazurkiewicz.

Serdecznie gratulujemy pięknego wyniku i życzymy dalszych sukcesów sportowych

https://tygodniksiedlecki.com/t57903-siedlce.najlepsze.w.polsce.htm

STYPENDIA PREZYDENTA MIASTA SIEDLCE ZA II OKRES ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Już po raz kolejny uczniowie i absolwenci naszej szkoły zostali nagrodzeni Stypendiami Prezydenta Miasta Siedlce. To zaszczytne wyróżnienie – za bardzo dobre wyniki w nauce oraz osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe  uzyskali:  Olgierd Baran, Aleksandra Bazan, Patrycja Bazan, Wojciech Dombek, Blanka Izabela Gac, Agata Gochnio, Zofia Julia Kania, Oskar Ławecki, Aleksandra Marciniuk, Amadeusz Michalak, Kamila Mędza, Lidia Mitura, Izabela Naumiuk, Szymon Orłowski, Kacper Paciorek, Natalia Pająk, Dominik Rojek, Maja Siwiec, Julia Syczuk, Krzysztof Mąsior, Michał Wójcik, Michał Wrona, Jakub Wysokiński, Wojciech Zabijak – STYPENDIA I STOPNIA

oraz: Szymon Andraszek, Paula Chmielewska, Antonina Chojecka, Julianna Dąbkowska, Krzysztof Drzewiecki, Marika Fedorowicz, Julia Groszek, Mateusz Ilczuk, Dawid Jaczewski, Aleksander Kalicki, Cyprian Olgierd Karwowski, Maciej Kowalina, Zuzanna Krassowska, Oskar Kurek, Szymon Lociński, Adrianna Maria Łęczycka, Bartosz Machniak, Paulina Noszczak, Anna Obercich, Nina Omelańczuk, Weronika Protasiuk, Maciej Pszczółkowski, Weronika Rochon, Weronika Rytel, Wiktoria Sadowska, Dominik Szaniawski, Wiktoria Zuzanna Szczurowska, Agata Gabriela Wereda, Jakub Wysokiński, Weronika Zabijak, Maria Żabka - STYPENDIA II STOPNIA

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym Uczniom i ich Rodzicom. Życzymy sukcesów w kolejnych latach.