STYPENDIA PREZYDENTA MIASTA SIEDLCE
ZA II OKRES ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Z przyjemnością informujemy, że aż 69 uczniów naszej szkoły zostało nagrodzonych Stypendiami Prezydenta Miasta Siedlce. To zaszczytne wyróżnienie – za bardzo dobre wyniki w nauce oraz osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe na szczeblu regionalnym lub wyższym  uzyskali:

stypendia I stopnia:
Olgierd Baran, Krystian Baranek, Aleksandra Bazan, Paula Chmielewska, Antonina Chojecka, Michał Dohojda, Alicja Drzewiecka, Krzysztof Drzewiecki, Nina Duczek, Julia Fiuk, Blanka Gac, Tomasz Gałachowski, Agata Gochnio, Zofia Górecka, Dominika Kisielińska, Weronika Klementowicz, Krystian Kloge, Oliwia Kluczek, Piotr Kowal, Zuzanna Krassowska, Łucja Kulicka, Szymon Lociński, Bartosz Machniak, Karolina Mackiewicz, Maria Mańko, Bartosz Marciniak, Hanna Mąsior, Krzysztof Mąsior, Błażej Mędza, Gabriel Mędza, Kamila Mędza, Amadeusz Michalak, Kinga Mikiewicz, Amelia Mucha, Kajetan Myć, Izabela Naumiuk, Karol Nowacki, Łukasz Obrępalski, Lena Olszewska, Nina Omelańczuk, Szymon Orłowski, Kinga Osipowicz, Natalia Pająk, Pola Pióro, Malwina Politowska, Maciej Pszczółkowski, Natalia Sandurska, Nadia Serementa, Mikołaj Sikorski, Maria Smuniewska, Natalia Strus, Julia Syczuk, Michał Szczurowski, Angelika Szysz, Franciszek Śnitko, Milena Trębicka, Aleksandra Turyk, Gabriela Wnuk, Michał Wójcik, Michał Wrona, Jakub Wysokiński, Wojciech Zabijak, Kamila Zbucka

stypendia II stopnia:
Iga Daniluk, Julia Groszek, Dawid Jaczewski, Cyprian Karwowski, Martyna Rojek, Wiktoria Sadowska.

Gratulujemy nagrodzonym Uczniom oraz ich Rodzicom.

Informujemy, że stypendia zostały przekazane na wskazany we wniosku rachunek bankowy, zgodnie z wolą rodziców/opiekunów ucznia.

„Widzę – rozmawiam - reaguję"

14 września w CKiS w Siedlcach odbyła się konferencja w ramach kampanii „Widzę – rozmawiam - reaguję" o zagrożeniach czyhających na współczesną młodzież, której współorganizatorem jest nasza szkoła. Spotkanie rozpoczęło wystąpienie p. Małgorzaty Szostek, dyrektora SP 11. Podczas konferencji zaprezentowano nagrodzoną pracę autorstwa Igi Daniluk, Alicji Drzewieckiej (kl. 5b), Krzysztofa Drzewieckiego (kl. 7a), wykonaną pod kierunkiem p. Iwony Moskwiak, w ramach konkursu „Terapia teatrem", a p. Monika Mikołajczyk przedstawiła nową odsłonę kampanii i propozycje aktywności.

Korzystając z okazji, uczniowie zwiedzili wystawę plakatów, kostiumów i rekwizytów teatralnych z wybranych spektakli zrealizowanych przez CKiS w latach 2011-2021, którą do 30 września można zobaczyć w Galerii Teatralnej CKiS w Siedlcach.

Drodzy Nauczyciele, Pracownicy szkoły, Rodzice i Uczniowie!

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2021/22 wszystkim Uczniom życzymy entuzjazmu w osiąganiu jak najlepszych wyników w nauce, aby nie zabrakło Wam energii i zapału w poznawaniu świata. Niech każdy dzień wzbogaca Was w wiedzę i nowe doświadczenia.

Całej społeczności szkolnej życzymy spokojnego, bezpiecznego i twórczego roku szkolnego.

Małgorzata Szostek – Dyrektor Szkoły

Ewa Czarnocka – Przewodnicząca Rady Rodziców

Powitanie nowego roku szkolnego 2021/2022

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego serdecznie zachęcamy do obejrzenia montażu:

przygotowanego przez uczniów klasy 3 a

oraz przez przedstawicieli klasy 7 a, 5 b
i członków koła wokalnego.

Serdecznie zachęcamy do oddania głosu na budowę sygnalizacji świetlnej na ulicy Prusa (przejście dla pieszych na wysokości Szkoły Podstawowej nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach) w ramach budżetu obywatelskiego na rok 2021. Głosować mogą osoby pełnoletnie pod poniższym adresem:

https://liblink.pl/gLjxP79mrU (projekt nr 8)

Opis projektu: Projekt zakłada wybudowanie sygnalizacji świetlnej przy przejściu dla pieszych ul. Prusa/Wiśniowa, a także doświetlenie tego miejsca.

Uzasadnienie: Realizacja projektu ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa Siedlczan, a w szczególności dzieci i młodzieży uczących się w Szkole Podstawowej nr 11, ich rodzin i bliskich, którzy korzystają regularnie z wymienionego przejścia przez jezdnię. Zwiększenie oświetlenia w tych punktach poprawi widoczność kierowców, co skutkować będzie ostrożniejszą jazdą pojazdów. Pamiętajmy, że sygnalizatory należy budować nie tylko tam, gdzie zdarzenia drogowe występują, ale także w miejscach, gdzie tych zdarzeń chce się uniknąć, a natężenie ruchu w tym miejscu jest niewątpliwie duże.

Lokalizacja: Siedlce, ul. Prusa/Wiśniowa – przejście dla pieszych

Zakres projektu: Z realizacji projektu skorzystają wszystkie grupy mieszkańców tj. dzieci, młodzież, dorośli, osoby w średnim wieku, jak również seniorzy mieszkający w okolicy i korzystający z tego przejścia dla pieszych.

W imieniu Społeczności Szkolnej

Małgorzata Szostek

Szkoły Podstawowej nr 11

im. Jana Pawła II w Siedlcach

Ważne informacje dla klas pierwszych

na rok szkolny 2021/2022

Uczniowie klas I otrzymają podręczniki i materiały edukacyjne bezpłatnie. Rodzice we własnym zakresie kupują jedynie podręcznik do nauki religii:

Tytuł – W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego do klasy 1

Autorzy: ks. R. Szewczyk, ks. J. Stachurowicz, A. Frączak, M. Korzeniewska

Wydawnictwo Katechetyczne Warszawa

Listy uczniów klas pierwszych w roku szkolnym 2021/2022 z podziałem na klasy będą dostępne na drzwiach głównych szkoły od dnia 24.08.2021 r. (wtorek).