Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!

klasy I - III

Zanim nadejdą wakacje…

klasy IV - VIII

klasy VIII

Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu oraz wszystkim Pracownikom Szkoły składamy podziękowanie za wkład pracy w minionym roku szkolnym. W podziękowaniu przyjmijcie od nas piosenkę w wykonaniu uczennicy klasy I c Aleksandry Glinki.

Samorząd Uczniowski klas I - III

Bezpieczne wakacje ZADBAJ O SIEBIE I SWOJE BEZPIECZEŃSTWO

MiędzyszkolnY Konkurs Piosenki Pozytywnej

Zapewne niektórzy z niecierpliwością czekają na wyniki "Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Pozytywnej". Jury wybrało już najpiękniejsze, pełne pozytywnej energii prezentacje. Laureatami konkursu zostali:

kat. przedszkola:

- Inessa Chojecka, MP nr 15 w Siedlcach, op. Anna Jasieńczuk, Dorota Kmiecik,

- Adrianna Czeżyk, Oddział Przedszkolny SP 11 w Siedlcach, op. Magdalena Bojarska,

- “Smerfetki”, MP nr 25 w Siedlcach, opiekunki: Anna Moskwiak, Agnieszka Magryta.

klasy 1 - 3

Natasza Sienica, SP 11 w Siedlcach, op. Agnieszka Krusińska,

klasy 4 -8

- Antonina Chojecka, Iga Daniluk, Nina Omelańczuk, Krzysztof Mąsior, SP 11 w Siedlcach, op. Iwona Moskwiak

- Lena Dudek, Julian Pawlak, SP nr 9 w Siedlcach, op. Anna Gotowicka - Lipińska.

Nagrodę główną przyznano Aleksandrze Bazan, Kindze Mikiewicz, Victorii Kozak oraz Natalii Sandurskiej z SP nr 11 w Siedlcach, op. Iwona Moskwiak.

Nagrody ufundował Prezydent Miasta Siedlce.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i ich opiekunom. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów występów.

Mamy laureatkę w konkursie recytatorskim!

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w Siedlcach zaprosiła uczniów z klas I – III do udziału w konkursie recytatorskim „Strofy dla mamy”.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną konkurs został przeprowadzony w formie online.

Laureatką III Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Strofy dla mamy” została Aleksandra Skolimowska uczennica klasy III b.

Oli dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i serdecznie gratulujemy zwycięstwa!

Organizatorzy etapu szkolnego

B. Krajewska