Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

informuję, że od jutra, tj. 24.04.2019 r., mimo trwającej akcji strajkowej, szkoła wznawia dla wszystkich uczniów zajęcia dydaktyczne, które będą odbywały się zgodnie z planem lekcyjnym oraz planem zastępstw. Świetlica szkolna będzie czynna według stałych godzin,   tj. 7.30- 16.30. Od jutra będzie również obiad- dla uczniów z niego korzystających. Wywiadówki dla klas 0-3, zaplanowane na 29 kwietnia, odbędą się zgodnie z tym terminem. Natomiast wywiadówki dla klas 4-7, zaplanowane na 25 kwietnia, mogą odbyć się w późniejszym terminie, o czym poinformuję Państwa jutro.

Małgorzata Szostek

Pismo Prezydenta Miasta Siedlce-strajk

list do rodziców-strajk

Spotkanie profilaktyczne  „Widzę - rozmawiam - reaguję"

4 kwietnia w Zespole Szkolno - Wychowawczym w Strzale odbyło się spotkanie profilaktyczne w ramach kampanii „Widzę - rozmawiam - reaguję". O zagrożeniach czyhających na współczesną młodzież” , którego współorganizatorem jest nasza szkoła. Na scenie pojawiły się przedstawicielki klasy artystyczno - informatycznej: Julia Gozdek, Julia Jodkowska, Kinga Matejczuk, Kamila Mędza, Magdalena Michalak, Weronika Protasiuk, Weronika Rochon, Julia Śledzińska oraz Aleksandra Wierzbicka w scence profilaktycznej wg scenariusza p Iwony Moskwiak. W kolejnej części spotkania wystąpiła p. Monika Mikołajczyk, która podjęła tematy związane z cyberprzemocą, narkotykami i pierwszą pomocą. Szczegółową relację przedstawiło "Życie Siedleckie" - patron medialny kampanii.

WIELKANOCNE KONKURSY

Drodzy Uczniowie, ogłaszamy konkurs:

Wszystkie prace należy dostarczyć do 16 kwietnia 2019r. do p. Agnieszki Balas lub p. Marioli Bolesty.

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone i umieszczone na stronie szkoły.